via Wykop Mobilny (Android)
  • 120
gruby pewnie sam zaskoczony jaki wiatr zrobił Grosicki

@HaczuPikczu: Z drugiej strony przy 3-0 w 85 minucie to Francuzi myślami byli już dawno w 1/4 z Anglią i raczej bardziej zależało im na tym, żeby oszczędzić siły i unikać przeciążeń, niż na tym, żeby za wszelką cenę powstrzymać Grosickiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Choć fakt, można narzekać, ale Grosik praktycznie jako jedyny w kadrze od kilku lat
@Beeercik ja nie wiem, dlaczego Czesiu nie wpuszczał go wcześniej. Grosik zawsze potrafił zrobić zamieszanie w ostatnich 15 minutach meczu jak miał zmianę. Takie fakty. W Pogonii dalej dobrze gra.
  • 2
@Beeercik kraken się obronił, jeszcze jego agent krytykował Michnirwicza że za mało dał mu grać

@KarmazynowyHefalump: z tym "obronił" to już chyba Szamo wyjaśnił, że wpuścili gościa przy wyniku 3:0, Francuzi już zmęczeni i w sumie zrelaksowani, a on miał 5 minut i udało mu się dwa razy wrzucić.
Powołał go, bo to kolega. Klich się nie chciał zakumplowac to znalazło się miejsce dla Szymańskiego z agencji Unidos i Żurkowskiego, który,
@Beeercik: ciepło, niektórzy dostali powołania z powodu jednego agenta piłkarskiego, którego 711 zna bardzo dobrze. W skrócie powiem tyle, ze nic gorszego trafić nie mogliśmy jeżeli chodzi o selekcjonera.