Wpis z mikrobloga

  • 180
Znowu chłop jedzie z ojcem do psychoterapeuty. Tym razem pociągiem. Gdyby nie łojciec, to już bym się trząsł że strachu, że nie uda mi się wysiąść na przystanku, bo przegapcie, nie będę wiedział kiedy wysiąść, nie zdążę albo nie uda się drzwi otworzyć.
Boje się że nie będę wiedział co mówić, bo mam pustkę w głowie od rana ehh.
Napisałem zadanie w zeszycie, może zeszyt się przyda później w terapii.
Mam nadzieję że wszystko będzie w porządku i nie każe mi znowu iść do psychiatryka.
Przede mną kolesie rozmawiają o pracy i licencjacie z automatyki (), przyszłość którą mógł bym mieć ehh
Czuję coś w brzuchu ehh, oby biegunki nie było.

Chłop 10 letni w ciele 25 latka ehh

#qewnakwadracie #przegryw ##!$%@? #psychologia #fobiaspoleczna
Pobierz qew12 - Znowu chłop jedzie z ojcem do psychoterapeuty. Tym razem pociągiem. Gdyby nie...
źródło: comment_1670233444eBZGflfopJyeviymDTuMbf.jpg
  • 60
@qew12: pomimo tego ze nie jest idealnie delikatnie mówiąc, masz w zyciu tyle fajnych momentów i rzeczy do zrobienia że nie warto robić magika, potem nie ma nic, nawet sobie na wykopie nie popiszesz.
Nie kazdy musi mieć idealne życie naj z amerykanskiego filmu, wazne aby w tym zyciu znajdować to, co najbardziej lubimy :)
@qew12: tej a w sumie to pisanie w internecie ci przecież nie sprawia problemu. To ciekawe całkiem. Być może to jest jakiś sposób na poprawę, żeby traktować życie jak pisanie kolejnych wpisów na mirko?