Wpis z mikrobloga

  • 180
Znowu chłop jedzie z ojcem do psychoterapeuty. Tym razem pociągiem. Gdyby nie łojciec, to już bym się trząsł że strachu, że nie uda mi się wysiąść na przystanku, bo przegapcie, nie będę wiedział kiedy wysiąść, nie zdążę albo nie uda się drzwi otworzyć.
Boje się że nie będę wiedział co mówić, bo mam pustkę w głowie od rana ehh.
Napisałem zadanie w zeszycie, może zeszyt się przyda później w terapii.
Mam nadzieję że wszystko będzie w porządku i nie każe mi znowu iść do psychiatryka.
Przede mną kolesie rozmawiają o pracy i licencjacie z automatyki (), przyszłość którą mógł bym mieć ehh
Czuję coś w brzuchu ehh, oby biegunki nie było.

Chłop 10 letni w ciele 25 latka ehh

#qewnakwadracie #przegryw ##!$%@? #psychologia #fobiaspoleczna
qew12 - Znowu chłop jedzie z ojcem do psychoterapeuty. Tym razem pociągiem. Gdyby nie...

źródło: comment_1670233444eBZGflfopJyeviymDTuMbf.jpg

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
@StaryWedrowiec: Chlop sie boi jechać pociągiem,martwi się że skończy w psychiatryku a jakiś dzban mu pisze bez empatii zeby lepiej pisał posty. To to jest #!$%@?,inny dzban czytaj ty broni tamtego dzbana.Wy jesteście jednak nienormalni.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@choochoomotherfucker: #!$%@?łaś się do kolesia, jakby ten zwyzywał opa za błędy. On to napisał grzecznie, więc twój komentarz jest bezzasadny.

#!$%@? się do ludzi, którzy pomagają innym ogarnąć język polski i nie ma dla ciebie znaczenia to, w jakiej formie to robi. Brawo za promowanie analfabetyzmu.
  • Odpowiedz
@StaryWedrowiec: Na zwracanie uwagi o pisownie jest czas i miejsce a to nie jest raczej odpowiednia chwila dzbanie. Nie pisz do mnie więcej bo gardzę takimi jak wy i takim podejściem tak bardzo że nawet mi sie nie chce wam odpisywać. elo
  • Odpowiedz
Chłop się zmaga z lękami i zwierza na mikroblogu, a Ty


@choochoomotherfucker: Użyję twojego początku zdania: Chłop się zmaga z lękami i zwierza na mikroblogu, a ty wszczynasz jakieś wojenki? Bo ja, totalny random z tego podłego portalu śmiałem chłopu zwrócić uwagę na błędy? A może to mu akurat pomoże? A może dzięki moim uwagom nie będzie bał się pisać, mówić do ludzi? A może następnym razem nie popełni błędu i
  • Odpowiedz
Ja tylko wskazałem błędy i podałem mu poprawną pisownię, bez emocji, bez wyzwisk, bez nerwów, bez triggerowania mu psychiki.


@tomilipin: Głąby nie widzą takich niuansów i nie jest dla nich ważne nic poza tym, że zwróciłeś uwagę na błędy.

Wystarczy przejrzeć mój profil, aby przekonać się, że głąby tak samo reagują na próbę edukacji, bez względu na to czy kogoś zwyzywałeś, czy nie. Głąby teraz wypominają ci, że OP jest w
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
nie jest dla nich ważne nic poza tym, że zwróciłeś uwagę na błędy.

@StaryWedrowiec: Oj, tak... Początkowo mnie to uruchamiało i zwracałem im uwagę na takie zachowanie, ale do tych podludzi nic nie trafia.
Często piszą, że się "#!$%@?" i nie wnoszę nic do tematu, choć ich posty są dokładnie tym samym. Czepianiem się mnie (zamiast OPa) i również nie wnoszą nic do temu OPa. Ale wiesz, ich posty są w
  • Odpowiedz
Oj, tak... Początkowo mnie to uruchamiało i zwracałem im uwagę na takie zachowanie, ale do tych podludzi nic nie trafia.

Często piszą, że się "#!$%@?" i nie wnoszę nic do tematu, choć ich posty są dokładnie tym samym. Czepianiem się mnie (zamiast OPa) i również nie wnoszą nic do temu OPa. Ale wiesz, ich posty są w porządku. Moje nie.

A prawda jest taka, że ja poprawiam gościa, poświęcam na niego mój
  • Odpowiedz
@qew12: zeszyt dobra sprawa. Zapisuj co chcesz powiedzieć terapeucie, o co zapytać, bo jak przyjdzie do wizyty, nie musisz tego pamiętać, nie musisz się męczyć, możesz po prostu czytać wcześniej zebrane myśli.

Mam coś podobnego jak ty, ale w znacznie, ZNACZNIE mniejszym stopniu. Co jeżeli się spóźnię. Co jeżeli zepsuję, lepiej nie dotykać (pracuję w utrzymaniu ruchu XD). Co jeżeli oni wcale mnie nie lubią, tylko udają. Co jeżeli kartę mi
  • Odpowiedz