Wpis z mikrobloga

@Filippa tylko, że wtedy "wykopki" też chodziły na marsze i twierdziły, że zrywanie kompromisu trwającego latami to zło.

Teraz faceci są w złej sytuacji i widzę, że działa u Ciebie chęć zemsty i cieszenie się, że teraz ktoś inny też ma źle. Zupełnie zapominając, że jest wspólny wróg tworzysz tylko podziały i zapominasz ilu wykopków protestowało.
@423frewq4f23 @CezaryKlementowicz XD słowo klucz, "przymusowego". Kaczor każe babom rodzić potworki z połową mózgu, żadna z tego przyjemność tak samo jak obowiązkowa służba wojskowa. Chodzi o wolność wyboru.
A ja przecież nie popieram obowiązkowej służby, dla mnie to rak, po prostu przypomniało mi się, że łatwo było kogoś wyśmiewać dopóki ta sama osoba znalazła się w niekorzystnej sytuacji.
A ja przecież nie popieram obowiązkowej służby, dla mnie to rak, po prostu przypomniało mi się, że łatwo było kogoś wyśmiewać dopóki ta sama osoba znalazła się w niekorzystnej sytuacji.


@Filippa: ja np. nie wyśmiewałem nigdy protestów ws. aborcji, mimo że się bezpośrednio o nich nie wypowiadałem to w niektórych moich wpisach i tak widać że do tej kwestii też wolę wolność wyboru, jak i w każdej zresztą, mimo że mnie
Chodzi o przymus rodzenia dzieci z wadami, także takimi, które stanowią zagrożenie dla życia matki.


@janekplaskacz: wiem o co chodzi ale to nadal nie to samo bo możesz wyjechać na zabieg na kilka dni za granicę a przed wojskiem musiałbyś się ukrywać latami za granicą. A i to może nie zadziałać jeśli kraj w którym się ukrywasz poprostu cię wyda.
@Filippa: przymusowo ktos im kazal wpasc? XD One miały wybor czy zajda w ciaze. Chyba, ze została zgwałcona to juz inna sprawa ale o ile sie nie myle to mozna wtedy wykonac aborcje. Na dodatek mozecie sobie wyjechac gdzies do czech czy #!$%@? wie gdzie i tam zrobic aborcje, a my? list odebrany i jak sie nei wstawisz to idziesz do puchy XD
Taki argument jak zlodziej robi napad na bank,
@423frewq4f23:

wiem o co chodzi


Skoro wiesz to po co napisałeś to co zacytowałem?

ale to nadal nie to samo bo możesz wyjechać na zabieg na kilka dni


Chodzi ci o to, że można ominąć prawo? No można. Czyli prawo podobnie zmuszające do czegoś a różnica w tym, że jego ominięcie różnie wygląda. No i? Podatków też można w Polsce nie płacąc przeprowadzając się do innego kraju, ale czy to zmienia
Skoro wiesz to po co napisałeś to co zacytowałem?


@janekplaskacz: Bo to nadal nie jest porównywalne i nie wiem dlaczego w tej sprawie ktoś miałby interes tworzyć podziały, kiedy nawet niżej napisałem że nie mam nic przeciwko aborcji i nigdy nie miałem. No ale żyj dalej w swojej bańce.
@janekplaskacz: to co to za problem wyjechac do innego panstwa? i zrobic aborcje? XD WY I TAK MACIE JAKIKOLWIEK WYBOR XD chlopy co dostana list i sie nie zjawia to albo po niego wpadna, a jak #!$%@? za granice to juz predko nie wroci XD Dlatego ten argument jest inwalida i w 100% jestem pewny, ze osoby ktore tez tak twierdza jak ta osoba co napisala post to sa po prostu
@423frewq4f23:

Bo to nadal nie jest porównywalne


oczywiście, że jest porównywalne. Nie jest dokładnie takie same, ale jest dobrą analogią.

nie wiem dlaczego w tej sprawie ktoś miałby interes tworzyć podziały,


Ale ja się nie odniosłem do tego rzekomego tworzenia podziałów, ale do durnego przeinaczenia, które zapisałeś słowami:

dobrowolna ciąża


Nie, nie chodziło o dobrowolną ciążę. Chodziło o przymus rodzenia dzieci z wadami.
Ale ja się nie odniosłem do tego rzekomego tworzenia podziałów, ale do durnego przeinaczenia, które zapisałeś słowami:

dobrowolna ciąża


@janekplaskacz: Bo to nadal kobieta może poprostu nie zachodzić w ciąże i olać te wszystkie opresyjne przepisy, albo właśnie nawet wyjechać za granicę w celu samego zabiegu. W celu terapii po zabiegu z tego co wiem już może odbywać się normalnie w polsce (ale nie jestem pewny). Co ja mogę zrobić oprócz
@CezaryKlementowicz
Przecież już było kilka przypadków kiedy lekarz w Polsce odmówił wykonania aborcji przez ustawę, że może iść za to siedzieć xD
Ty dobrze się czujesz?
No i co z tego, że ciąża to wolny wybór kiedy nagle mogą się pojawić w życiu okoliczności niesprzyjające wychowywaniu dziecka.
Mam być zmuszana do porodu? Niezła logika.
@Filippa: nie w tym jest problem…tutaj nie trzeba stosować żadnej alegorii.
Juz padają teksty typu „równouprawnienie Hehe, kobiety tez powinny iść do wojska”. Dosłownie wtf?
1. Nędzne sfrustrowane wykopki i tak znalazły sposób, żeby dokopać przy okazji kobietom
2. Jakimś cudem to znowu wina kobiet, choć nie maja z tym nic wspólnego
@Filippa: jeśli dostanę równowartość uśrednionej faktury z 3 MSC to trudno przeżyje te 33 dni ćwiczeń. Jeśli nie to niech się walą, nie po to podejmuje ryzyko, #!$%@?, jeżdżę po całej Polsce, robię po nocach wyrabiam kontakty i markę żeby dostać 3.5 tys brutto
@423frewq4f23 @CezaryKlementowicz XD słowo klucz, "przymusowego". Kaczor każe babom rodzić potworki z połową mózgu, żadna z tego przyjemność tak samo jak obowiązkowa służba wojskowa. Chodzi o wolność wyboru.

A ja przecież nie popieram obowiązkowej służby, dla mnie to rak, po prostu przypomniało mi się, że łatwo było kogoś wyśmiewać dopóki ta sama osoba znalazła się w niekorzystnej sytuacji.

@Filippa: Xddddddd nie miałeś jeszcze na przyrce skąd się bierze ciąża widzę
dobrowolna ciąża to literalnie to samo co przymusowe ćwiczenia wojskowe albo pobór


@423frewq4f23: właśnie pokazałeś że #!$%@? wiesz o co chodziło w protestach aborcyjnych. I nie, #!$%@? to nie to samo. Urodzenie i wychowywanie człowieka, który będzie cierpieć całe życie, ew oddanie życia za płód bo pan buk tak nakazał jest znacznie gorsze niż miesiąc zabawy na poligonie. Takim ignorantom powinno się zabierać klawiaturę.
@Mistrszzz: żeby nie dostać powolania nie mozna nic zrobić poza samookaleczeniem, tym bardziej w czasie wojny. Żeby nie mieć problemu z niechcianym dzieckiem mimo zakazu aborcji wystarczy zrobic ją w innym kraju albo się nie ruchać, nie ma co porównywać