Wpis z mikrobloga

@Filippa tylko, że wtedy "wykopki" też chodziły na marsze i twierdziły, że zrywanie kompromisu trwającego latami to zło.

Teraz faceci są w złej sytuacji i widzę, że działa u Ciebie chęć zemsty i cieszenie się, że teraz ktoś inny też ma źle. Zupełnie zapominając, że jest wspólny wróg tworzysz tylko podziały i zapominasz ilu wykopków protestowało.
@423frewq4f23 @CezaryKlementowicz XD słowo klucz, "przymusowego". Kaczor każe babom rodzić potworki z połową mózgu, żadna z tego przyjemność tak samo jak obowiązkowa służba wojskowa. Chodzi o wolność wyboru.
A ja przecież nie popieram obowiązkowej służby, dla mnie to rak, po prostu przypomniało mi się, że łatwo było kogoś wyśmiewać dopóki ta sama osoba znalazła się w niekorzystnej sytuacji.
A ja przecież nie popieram obowiązkowej służby, dla mnie to rak, po prostu przypomniało mi się, że łatwo było kogoś wyśmiewać dopóki ta sama osoba znalazła się w niekorzystnej sytuacji.


@Filippa: ja np. nie wyśmiewałem nigdy protestów ws. aborcji, mimo że się bezpośrednio o nich nie wypowiadałem to w niektórych moich wpisach i tak widać że do tej kwestii też wolę wolność wyboru, jak i w każdej zresztą, mimo że mnie
Chodzi o przymus rodzenia dzieci z wadami, także takimi, które stanowią zagrożenie dla życia matki.


@janekplaskacz: wiem o co chodzi ale to nadal nie to samo bo możesz wyjechać na zabieg na kilka dni za granicę a przed wojskiem musiałbyś się ukrywać latami za granicą. A i to może nie zadziałać jeśli kraj w którym się ukrywasz poprostu cię wyda.
@Filippa: przymusowo ktos im kazal wpasc? XD One miały wybor czy zajda w ciaze. Chyba, ze została zgwałcona to juz inna sprawa ale o ile sie nie myle to mozna wtedy wykonac aborcje. Na dodatek mozecie sobie wyjechac gdzies do czech czy #!$%@? wie gdzie i tam zrobic aborcje, a my? list odebrany i jak sie nei wstawisz to idziesz do puchy XD
Taki argument jak zlodziej robi napad na bank,
@423frewq4f23:

wiem o co chodzi


Skoro wiesz to po co napisałeś to co zacytowałem?

ale to nadal nie to samo bo możesz wyjechać na zabieg na kilka dni


Chodzi ci o to, że można ominąć prawo? No można. Czyli prawo podobnie zmuszające do czegoś a różnica w tym, że jego ominięcie różnie wygląda. No i? Podatków też można w Polsce nie płacąc przeprowadzając się do innego kraju, ale czy to zmienia
Skoro wiesz to po co napisałeś to co zacytowałem?


@janekplaskacz: Bo to nadal nie jest porównywalne i nie wiem dlaczego w tej sprawie ktoś miałby interes tworzyć podziały, kiedy nawet niżej napisałem że nie mam nic przeciwko aborcji i nigdy nie miałem. No ale żyj dalej w swojej bańce.
@janekplaskacz: to co to za problem wyjechac do innego panstwa? i zrobic aborcje? XD WY I TAK MACIE JAKIKOLWIEK WYBOR XD chlopy co dostana list i sie nie zjawia to albo po niego wpadna, a jak #!$%@? za granice to juz predko nie wroci XD Dlatego ten argument jest inwalida i w 100% jestem pewny, ze osoby ktore tez tak twierdza jak ta osoba co napisala post to sa po prostu
@423frewq4f23:

Bo to nadal nie jest porównywalne


oczywiście, że jest porównywalne. Nie jest dokładnie takie same, ale jest dobrą analogią.

nie wiem dlaczego w tej sprawie ktoś miałby interes tworzyć podziały,


Ale ja się nie odniosłem do tego rzekomego tworzenia podziałów, ale do durnego przeinaczenia, które zapisałeś słowami:

dobrowolna ciąża


Nie, nie chodziło o dobrowolną ciążę. Chodziło o przymus rodzenia dzieci z wadami.