Wpis z mikrobloga

@423frewq4f23 @CezaryKlementowicz XD słowo klucz, "przymusowego". Kaczor każe babom rodzić potworki z połową mózgu, żadna z tego przyjemność tak samo jak obowiązkowa służba wojskowa. Chodzi o wolność wyboru.

A ja przecież nie popieram obowiązkowej służby, dla mnie to rak, po prostu przypomniało mi się, że łatwo było kogoś wyśmiewać dopóki ta sama osoba znalazła się w niekorzystnej sytuacji.

@Filippa: Xddddddd nie miałeś jeszcze na przyrce skąd się bierze ciąża widzę
  • Odpowiedz
dobrowolna ciąża to literalnie to samo co przymusowe ćwiczenia wojskowe albo pobór


@423frewq4f23: właśnie pokazałeś że #!$%@? wiesz o co chodziło w protestach aborcyjnych. I nie, #!$%@? to nie to samo. Urodzenie i wychowywanie człowieka, który będzie cierpieć całe życie, ew oddanie życia za płód bo pan buk tak nakazał jest znacznie gorsze niż miesiąc zabawy na poligonie. Takim ignorantom powinno się zabierać klawiaturę.
  • Odpowiedz
@Mistrszzz: żeby nie dostać powolania nie mozna nic zrobić poza samookaleczeniem, tym bardziej w czasie wojny. Żeby nie mieć problemu z niechcianym dzieckiem mimo zakazu aborcji wystarczy zrobic ją w innym kraju albo się nie ruchać, nie ma co porównywać
  • Odpowiedz
@Filippa: Podziwiam Cię, ze chce ci sie z tymi dałnami tutaj dyskutować i w ogóle siedzieć na portalu, gdzie dla użytkowników jako kobieta jestes non stop atakowana.

Co do postu to sama racja, pamietam tamte teksty wykopków, to było obrzydliwe
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@Lucider5 udowodnij że mamy to w dupie, ćjak zawsze".
Na Twitterze non stop kazdababa mówi o tym ze przymusowa służba to niewolnictwo i nie powinno czegoś takiego być.
Ja uważam ze jeśli już to i kobiety poeinny dostawać wezwania a najlepiej to w ogóle, bo to chore.
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Lucider5 ja wspieram, od zawsze pisze ze przymusowa służba to rak no ale cóż, spotykam się z komentarzami, "a kto będzie bronić tego kraju", "przynajmniej wyrobisz w sobie męstwo" xD
No to jak to jest w końcu?
  • Odpowiedz
@Filippa jeżeli faktycznie trzeba 300k ludzi do obrony przed ruskimi i nas nie stać na tyłu zawodowych, to idziecie z nami do koszar, proste ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Kaczor każe babom rodzić potworki z połową mózgu, żadna z tego przyjemność tak samo jak obowiązkowa służba wojskowa. Chodzi o wolność wyboru.


@Filippa: you can't make this shit up....
  • Odpowiedz