Wpis z mikrobloga

James Cameron stwierdził, ze testosteron jest „toksyczny”.

Zastanawia mnie teraz o czym jest nowy Avatar? Czy to przypadkiem kolejny film promujący woke?

W głowie się mu pomieszało odkąd został weganinem.

"A lot of things I did earlier, I wouldn’t do — career-wise and just risks that you take as a wild, testosterone-poisoned young man. I always think of (testosterone) as a toxin that you have to slowly work out of your system."


#filmy #zdrowie #dieta #mikrokoksy #woke #clownworld #kino
Pobierz DrGreen_2 - James Cameron stwierdził, ze testosteron jest „toksyczny”.

Zastanawia mn...
źródło: comment_1670062893eh8UnPGEBONYsZLhauA0jk.jpg
  • 7
@DrGreen_2:

James Cameron stwierdził, ze testosteron jest „toksyczny”.

ale podaj gdzie tak stwierdził bo na ten clickbaitowy nagłówek ze zdaniem poniżej które mówi co innego to szkoda patrzeć
@DrGreen_2: To co on mówi pod spodem to brzmi bardziej jak: "młody byłem testosteron buzował,parę złych decyzji podjąłem, facet musi dojrzeć i nauczyć się myśleć bez niego, bo jest zbyt lekkomyślny" natomiast tytuł artykułu"TESTOSTERON TO TRUCIZNA ZNANY REŻYSER MÓWI ZE MUSIMY JĄ USUNĄĆ Z ORGANIZMU "
Nie wiem jak tam dalszą część tego artykułu i co on tam dalej gada, ale imo taki jest wydźwięk tej wypowiedzi z obrazka
@bartt345: Jpd człowieku - tak jak już Ci napisałem, toksyczny jest w cudzysłowiu czyli oznacza to ze testosteron jest symbolem męskości, nie chodzi tutaj bezpośrednio o hormon, który jest toksyczny ALE o to ze męskość w dzisiejszym świecie jest czymś za co mezyczna powinien się wstydzić! Chodzi tutaj o cała kulturę woke.
Przeraża mnie, ze wszytsko trzeba tłumaczyć ludziom łopata bo inaczej nic nie rozumieją!