Wpis z mikrobloga

Słuchajcie mam ogromny problem i jestem śmiertelnie poważny. Dostałem wczoraj wezwanie na te cholerne ćwiczenia, a w zeszły poniedziałek zacząłem BARDZO ważny projekt dla firmy. Mam pod sobą 7 osób, które trzeba pilnować, bo każdy błąd może doprowadzić do ogromnych strat finansowych. Niestety jest to taki projekt, do którego kierowania kompetencje w firmie mam tylko ja (nie dlatego, że jestem tak dobry, tylko raczej tak stary).

Jak wróciłem wczoraj z pracy to zdębiałem. Nie spałem całą noc. Co ja mam powiedzieć w poniedziałek w firmie? Mało kogo będzie obchodzić, że pójdę na miesiąc uczyć się chlać, bić i palić fajki. Może by teraz zadzwonić już z tym do szefa?

Chodzą mi po głowie takie pomysły, jak np. załatwienie papierów na depresję czy coś, aby się z tego wywinąć.

Przecież ja już nie będę miał do czego wracać po tym miesiącu, jak się okaże, że nie jestem taki niezastąpiony (bo tak się okaże), to na takiego dziadka jak ja wrzucą trzech szybkich i świeżych absolwentów politechniki.

Ja myślałem, że to tylko gówniarzy biorą. Może dlatego, że miałem kategorie A kiedyś, nie wiem eh.

#obowiazkowecwiczeniawojskowe #programista15k #programowanie #praca #pracbaza
  • 24
@N-Avoie: interesujące, jak ci korpo menage są po 40+ etc wywalani przed emeryturą, i płacą za swoje przewinienia względem pracowników pracą w biedronkach etc gdzię mają nad sobą takich samych lub większych cwaniaków. I ten strach dzień w dzień czy nie zostaną wyrzuceni bo komuś się nie spodobają.
@N-Avoie: mnie zastanawia czy łapówki jeszcze działają, co prawda nie mam meldunku w polsce od ponad roku ale gdyby trzeba było kopertą załatwić sprawę to czy by przeszło czy jeszcze większy przypał.
jesteś zwykłym śmieciem, jak nie potrafisz takiej sprawy załatwić. Powinni cię wywalić na zbity pysk, życzę ci, abyś jadł gówno


@krisns: przepraszam najmocniej, ale takie wpisy to ja już będę usuwał.
@N-Avoie: z ciekawości, byłeś już przeszkolony (w sensie, odbyłeś obowiązkową służbę wojskową za młodu) czy pierwszy raz w wojsku?

Z tą depresją to nie przejdzie, bo depresja jest chorobą przewlekłą i nie diagnozuje się jej w jeden dzień.
@draxgar: w przepisach nic o tym nie ma. Ale jeżeli to miałoby być racjonalne, to powinni w pierwszej kolejności brać ludzi młodych, bez rodzin, o niskich zarobkach. O niskich zarobkach, bo wtedy rekompensata mniejsza i za te same pieniądze przedszkola więcej osób. Muszą zrekompensować 100% utraconego zarobku, za każdy dzień szkolenia. Młodych, bo sprawniejsi fizycznie i więcej z nich pożytku i na dłużej.