Wpis z mikrobloga

Wskaż przedmiot/usługę/czynność, która poprawiła na jakiejkolwiek płaszczyźnie w Twoim życiu komfort/bezpieczeństwo/zdrowie/prywatność itp.

Kochani - 3 tygodnie do świąt, mobilizacja bo to czas na rekomendowanie wartościowych pomysłów na prezenty dla siebie i bliskich!

Zanim przejdę do konkretów to parę słów dla nowych czytelników. Już od dwóch lat, co miesiąc rozmawiamy w tych wpisach o wszelkich usprawniaczach życia. W skrócie: każdy poleca rzeczy które wprowadził do swojego życia z tytułowego pytania i może je polecić a w komentarzach nawiązujemy dyskusje z których rodzą się kolejne pomysły. Każdy plusuje rozwiązania z których również korzysta, aby pomóc społeczności inspirować się i dokonywać trafnych zakupów z polecenia. Zainteresowanych zapraszam do wymiany poglądów, dzielenia się swoimi sugestiami oraz prześledzenia archiwalnych wpisów, których będzie już kilka tysięcy.

Zadaniem wpisów jest inicjowanie dyskusji, tworzenie miejsca do wymiany doświadczeń zakupowych i rekomendowania produktów i usług przez całą Społeczność tagu #mirekmasterclass

Najbardziej plusowane pozycje z tagu będą zbierane i przedstawiane w uporządkowanej formie na stronie https://www.polecanezakupy.pl/ (obecnie wersja Beta, wkrótce pojawi się bardziej przyjazny interfejs i więcej pozycji).

Jeżeli chcesz być wołanym w kolejnym miesiącu to zostaw plusa w tym wpisie, który właśnie czytasz.
Zostaw plus dla zasięgu, aby większa społeczność wymieniała się pomysłami z których możesz czerpać korzyści.
Newsletter

Dołącz do naszej dyskusji odpowiadając poniżej na pytanie z pierwszej linijki tego wpisu.
  • 219
@masternodeBTC: Polecam tańce. Konkretnie chodzę na tańce intuicyjne, różnie je nazywają np. movement medicine, 5 rytmów. Tańczy się na trzeźwo. Plusy, poprawa motoryki ciała, dużo potu, tańczy się do szybkich bębnów, schodzę mocno spocony, poznanie nowych ciekawych ludzi, odpuszczanie różnych swoich myślokształtów, typu "to nie męskie", "głupio wyglądam jak tańczę", "ale jak to na trzeźwo", każdy mężczyzna ma swoje. Mi pomogło mieć wywalone co myślą inni na temat tego jak się
@masternodeBTC: w sumie to jeszcze jedna rzecz którą polecam wszystkim w rodzinie.

Ostrzałka AnySharp, na allegro za ok 50 zł. Kiedyś natknąłem się na reklamę gdzie chłop ostrzył na niej kielnię xDD a potem kroił pomidora na cieniutkie plasterki xDDDD i z głupoty kupiłem na próbę i to faktycznie działa. Zajebiście ostrzy wszyskie noże, ma przyssawkę do blatu więc nic sie nie rusza. Przerobiłem mase ostrzałek włącznie z fiskarsami i ta
mjolkklocka


@Waspin: trochę bym uważał z takimi poduszkami. Kupiłem ergonomiczną poduszkę kiedyś, ale inny model niż ten twój. Bardzo wygodna, wrażenie jakbyś spał na chmurce, ale po jakimś czasie - miesiąc, dwa - budziłem się z mocno naciągniętą szyją. Wcześniej przed tym chwaliłem tę poduszkę na mikroblogu i ktoś, kto jej używał, napisał, że musiał iść do lekarza, bo miał problemy z szyją i lekarz mu zalecił zmianę poduszki i problem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@C8H18: ja jej nie mam, wszedłem na stronę i skorygowałem tutaj błąd, bo tam napisane jest, że można ją dostać za 85 zeta co jest znaczną różnicą
@Mmmmxxxtt:

Ostrzałka AnySharp


O, akurat szukam ostrzałki, bo do tej pory robiłam to na kamieniu. Czas na coś bardziej cywilizowanego i wygodnego :D

@Edisonof:

Polecam tańce


Mnie otworzyła zumba. Na zajęciach pojawia się jeden pan i lepiej wymiata niż niejedna fitnesiara :D Polecam każdemu taką dynamiczną i radosną aktywność, zmienia się świadomość ciała i we łbie się luzuje :)

—-

Od siebie mogę dodać, że z rzeczy z wcześniejszych list