Wpis z mikrobloga

Wskaż przedmiot/usługę/czynność, która poprawiła na jakiejkolwiek płaszczyźnie w Twoim życiu komfort/bezpieczeństwo/zdrowie/prywatność itp.

Kochani - 3 tygodnie do świąt, mobilizacja bo to czas na rekomendowanie wartościowych pomysłów na prezenty dla siebie i bliskich!

Zanim przejdę do konkretów to parę słów dla nowych czytelników. Już od dwóch lat, co miesiąc rozmawiamy w tych wpisach o wszelkich usprawniaczach życia. W skrócie: każdy poleca rzeczy które wprowadził do swojego życia z tytułowego pytania i może je polecić a w komentarzach nawiązujemy dyskusje z których rodzą się kolejne pomysły. Każdy plusuje rozwiązania z których również korzysta, aby pomóc społeczności inspirować się i dokonywać trafnych zakupów z polecenia. Zainteresowanych zapraszam do wymiany poglądów, dzielenia się swoimi sugestiami oraz prześledzenia archiwalnych wpisów, których będzie już kilka tysięcy.

Zadaniem wpisów jest inicjowanie dyskusji, tworzenie miejsca do wymiany doświadczeń zakupowych i rekomendowania produktów i usług przez całą Społeczność tagu #mirekmasterclass

Najbardziej plusowane pozycje z tagu będą zbierane i przedstawiane w uporządkowanej formie na stronie https://www.polecanezakupy.pl/ (obecnie wersja Beta, wkrótce pojawi się bardziej przyjazny interfejs i więcej pozycji).

Jeżeli chcesz być wołanym w kolejnym miesiącu to zostaw plusa w tym wpisie, który właśnie czytasz.
Zostaw plus dla zasięgu, aby większa społeczność wymieniała się pomysłami z których możesz czerpać korzyści.
Newsletter

Dołącz do naszej dyskusji odpowiadając poniżej na pytanie z pierwszej linijki tego wpisu.
  • 218