Wpis z mikrobloga

A ja mam w------e, nie pójdę i tyle , zresztą więcej mnie nie ma niż jestem w Polsce to mogą walić
Wbijam w nich Clinton'a, co grozi za brak wstawienia się, jakiś śmieszny wyrok, góra zawiasy, c--j z nimi
#obowiazkowecwiczeniawojskowe
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Odmowa złożenia przysięgi wojskowej, zgodnie z art. 341 Kodeksu karnego, podlega karze aresztu wojskowego albo pozbawienia wolności do lat 3.
  • Odpowiedz
@DosKapp4: spoko, jako niekarany to grzywna na jakieś schronisko, może pracę społeczne, maksymalnie zawiasy xD,
Po za tym gdzieś p---------m książeczke wojskowa
  • Odpowiedz
@DamianO1995: Och mój Mirku, wstawiam to już chyba 20 raz dzisiaj, ale dla ciebie dam raz jeszcze
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Powołania otrzymane przez osoby, które wcześniej nie miały styczności z wojskiem, dotyczą "obowiązkowych ćwiczeń wojskowych".

— Takie osoby będą szkolone w wymiarze 33 dni, następnie szkolenie kończy się przysięgą wojskową, więc te osoby zostaną docelowo żołnierzami rezerwy, o konkretnych specjalnościach wojskowych — powiedziała kapitan Kwaczyńska.
  • Odpowiedz
@DosKapp4: a osoby nie mające wcześniej styczności z wojskiem będą wezwane na przeszkolenie w kierunku wojskowym z tych swoich konkretnych specjalnościach wojskowych, czy jak wszyscy do z-----------a po poligonie w błocie?
  • Odpowiedz
@DosKapp4: Czytałem tę wypowiedź. Nie powiedziała wprost, że to przymusowe. I jaki jest konkretny przepis karny, na podstawie którego można zostać skazanym za odmowę złożenia przysięgi, gdy jest się na ćwiczeniach, a było się tylko na komisji ileś lat temu?
  • Odpowiedz