Wpis z mikrobloga

@su1ik: W tym kraju gdzie ludzie nie potrafią niczego skrytykować gdy wydali na to większe pieniądze? Ludzie jak zapłacą dużo to nawet jakby dostali gówno na talerzu obsypane migdałami to by zjedli i stwierdzili "no nawet dobre", a znajomym przecież nie powie że było słabo bo jeszcze go wyśmieją że jak mógł zapłacić tyle i coś słabego zjeść ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PolishPsycho: tylko bekę mam z twojego płaczu. I tak pewnie zarezerwowałeś XD Korwin to z wolnościowcami ma niedużo wspólnego, to populista.
@Artrix: tu bym się nie zgodził, bo bezpośrednio może nie powiedzą, znajomym też mogą nie powiedzieć, ale w necie anonimowo obsmarują
To w końcu 100zl od osoby, czy minimum 100 ogólnie? Bo jak od osoby to chore, ale jak ogólnie to jak najbardziej ma to sens.


@miki4ever:
sam pomysł widzę, że popierasz, tylko rozchodzi się o kwotę.

to powiem Ci, że w większości restauracji w dużych miastach (nie tylko w Warszawie) uśredniając przystawka + danie główne + napój to około 100zł. Menu i ceny Nines jest dość łatwe do znalezienia w internecie.
@xardas_pl ale pitolisz, rozbicie rachunku to jest moment chyba że masz jakiś stary system ale to twój problem. Płacenie zajmie ile, trzy minuty dłużej? Jak kelner widzi że jest jakaś gimnastyka z liczeniem to mówi że wróci za chwilę ¯_(ツ)_/¯

Zrobienie zamówienia na 8 dań to nie jest jakąś specjalna gimnastyka dla kuchni, zwłaszcza w lokalu w którym idą głównie burgery i jedna trzecia menu jest robiona we frytownicy.

Uzasadniasz to że
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@PolishPsycho: #!$%@? w rynek restauracji, w Polsce to syf. Absurdalne ceny, tragiczna obsługa, żarcie z drugiego sortu. I teraz nie #!$%@? po prostu sobie pomysł że człowiek który robi ci jedzenie jest poza twoim wzorkiem. Michał brodacz na studiach zaocznych z zarządzania drapie się po jajkach a potem szykuje Cię danie. Płacić za to masochizm.
właśnie browar warszawski od jakos pół roku zaczął doliczać 10 proc serwisu do każdej transakcji, akurat tam mają całkiem dobre jedzenie


@Wygryw_z_wyboru: nie wiem czy to jest legalne. Z tego co wiem nie moga wedle polskiego prawa doliczac zadnych % do cen z cennika
@advert: No widzisz, a ja mam w dupie Twoje zdanie, nie pytałem o Twoją opinię. Nie prowadzę krucjaty, po prostu nie skorzystam z oferty takich restauracji i tyle :)


@PolishPsycho właśnie zapytałeś cały wykop o opinie czyniąc ten wpis, natomiast kompletnie nikt nie pytał o twoją a jednak ją napisałeś i nikt ci wyrzutów nie czyni, więc chociaż zachowaj kulturę.