Wpis z mikrobloga

WTF, Wojtek już przesiąkł mentalnością Czesia i zamienił się w przegrywa? To chyba działa w ten sposób, że gdy Agent711 się poci, to wydziela toksyczny zapach składający się ze strachu i niewolniczego myślenia, a następnie wchłania się on przez skórę potencjalnych zarażonych. Wirus ten nazywa się Genem Polactwa (nie mylić z wiślackim czy legijnym DNA!)

Na Euro mieliśmy remis z Niemcami, lepszymi od Argentyny. Ukraina wciągnęłaby dupą ten śmieszny Meksyk, a Irlandia Północna swoją fizycznością pokonałaby Arabię. O Szwajcarii i grze jak równy z równym z potężną Portugalią, przyszłym Mistrzem Europy, nawet nie będę wspominał.

Rada dla Ciebie Wojtek, musisz udać się do Holandii i zdobyć esencje zapachu Leo. Następnie się nią wysmaruj, wytworzy to warstwę ochronną na Twojej skórze, która pozwoli ustrzec się zarażenia Genem Polactwa.

#wirus #choroba #lekarstwo #epidemia #przegryw #711 #polska #reprezentacja #mecz #pilkanozna #mundial #mentalnosc #psychika #pewnoscsiebie
Matioz - WTF, Wojtek już przesiąkł mentalnością Czesia i zamienił się w przegrywa? To...

źródło: comment_1669973493OZOy362c5Go45B8MPYAivP.jpg

Pobierz
  • 29
@Matioz Ja jednak bardziej cenię ćwierćfinał euro, bo na EURO 2016 z oglądania gry reprezentacji czerpałem radość i czułem dumę. Gra się też dla kibiców, zwłaszcza reprezentując swój kraj na dużym turnieju. Poza tym to są mistrzostwa w piłce nożnej a nie w awansowaniu. Nie rozumiem też tego gadania że liczy się tylko wynik bo styl nie ma znaczenia. Otóż nie, ma znaczenie. Gdyby styl nie miał znaczenia to by nie było
@TantnisKrzyzowiaczek: Mówił, że jeszcze się zobaczy, myślę, że zostanie chociaż do Euro.

@szczyp1orek: No wow, oczywiście, że to moje gdybanie, ale dość łatwo przewidzieć potencjalny wynik patrząc vna grę tych zespołów. Tak przy okazji, to słowo „projekcja” oznacza zupełnie co innego.
@niemampsa: już nie przesadzaj, obczaj skrót meczu z Niemcami u-21, gdzie Kamiński ruchał dryblingami i myśleniem na boisku. Świderski też na luzie sobie radzi. Zapomniałem o Miliku, może się wydawać inaczej, ale on ma bardzo wysoki procent udanych dryblingów, takiego Vlahovica w Juve to dystansuje (nie tylko pod tym względem). Co nie zmienia faktu, że Twoje zagadnienie nie jest zasadne. Dryblerzy zawsze się przydadzą.
@Matioz: no i z dupy to gdybanie, bo Irlandia Północna od 1986r. na MŚ nawet nie awansowała, a na ME 2016 była w grupie na trzecim miejscu, nie pokazując nic oprócz woli walki.
Obecna Arabia Saudyjska, Meksyk i Polska to drużyny na podobnym poziomie, możliwe że Polska jest najgorszą z nich, ale wyniki tego nie pokazują. Irlandia Płn jest i przez ostatnie 20 lat była cały czas praktycznie o półkę niżej
@Matioz:

Obecna Arabia Saudyjska, Meksyk i Polska to drużyny na podobnym poziomie, możliwe że Polska jest najgorszą z nich, ale wyniki tego nie pokazują.

@szczyp1orek: jak zobaczyłem to zdanie, to przestałem czytać
@Matioz: Styl naszej repry to jakiś upośledzony odłam taktyk Mourinho albo Conte oczywiście Czesiek robi to #!$%@? tak nieudolnie że wychodzi co wychodzi i się patrzeć nie da, swego czasu Mourinho i Conte byli z tego znani ale oni to robili efektywnie a nie to co my xD