Wpis z mikrobloga

Idąc za przykładem @ArseneWengerTheAnimatedSeries;

Montuję półtoragodzinny film (Jestem już w 3/4) dotyczący całej historii patostreamingu w Polsce. Nie umiem jeszcze wołać xD ale jeżeli chcesz być zawołany jak już skończę to możesz zostawić plusika.

Opisuję w nim zjawisko patostreamingu oraz protoplastę, patoyoutube. Zdecydowanie największą część materiału poświęciłem na dogłębny opis przypadków patologii - także taplam się w tym gównie już od miesiąca, zbierając informacje i oglądając ich wysrywy.

Dobrej nocy!

#polskiyoutube #famemma #afera #patostreamy
MaskAmOtion - Idąc za przykładem @ArseneWengerTheAnimatedSeries;

Montuję półtorago...

źródło: comment_1669936421LfQL6y14Uc52aw0nDjG8xS.jpg

Pobierz
  • 19
@MaskAmOtion: Powiedz tez o tym, że w polsce jest to często sposób na zdobycie popularności / zasięgów. A potem jak juz sie zbuduje fanbase, to można troche stonować i udawać znawce wypowiadając opinie na rozne tematy, ktore gimby biorą do siebie. Przykłady mi znane to Kasix, takefun nitro. No i wiadome magical, rafonix, ale oni spadli z rowerka. Tylko ze ten drugi przez bana na yt, a ten pierwszy raczej przez
@Imperator12344: To chyba wilasnie są jej początki xDD Ja jej nie ogladalem, tylko kojarze z szotow ktore mi sie obijaly o oczy. Wtedy też nitro do niej nieraz wydzwanial na swoich lajwach zeby niby przestala chlać, ale raczej chodziło o danie boosta i pokazanie swoim widzom ze taki ktoś istnieje.
Jak wpiszesz ja na yt jej nazwe, to raczej nie znajdziesz nic starszego niz rok temu, a wtedy wlasnie chlala na
@razzor91: Tak, a dzieciaki w szkołach w Stanach strzelają do siebie bo gry komputerowe. Mniej więcej na takim poziomie jest to rozumienie sytuacji. Między używaniem przekleństw i wyzwisk na streamach a chlaniem, spraszaniem żuli itd. jest cała galaktyka dystansu. Za patostreamy jest przede wszystkim odpowiedzialna publika która tego typu zachowania wspierała, wysyłając więcej pieniędzy za bardziej patologiczne akcje i Youtube który ignorował problem przez długi czas dopóki im się dupa nie
@kalopsia: No chyba nie. I to nie było przeklinanie, tylko np. wydzwanianie do obcych ludzi i wyzywanie ich. Normalna akcja, nie?
Publika zawsze chciała patologii, zobaczyć że ktoś jest od nich gorszy i to na długo przed wynalezieniem Internetu. Od czegoś zawsze się zaczyna i ktoś zawsze przekroczy granice. Stąd wyzywanie obcych ludzi przeszło dalej, potem prowokowania policji dla fame'u, a czemu nie potem nagrywać libacje alkoholowe, jak ktoś się z
@essos: Oczywiście, to będzie poruszone.
@Imperator12344: Ciekawy temat, nie znałem jej "Pato"początków. Dodam do filmu
@kolorowe_jarmarki: Jak cchesz, to możesz się podzielić pracką ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Grabiszyn: Tak, Guralek. Wczoraj skończyłem montować część o nim :D
@razzor91: Moja perspektywa w filmie sięga nawet 12 lat wstecz, ale tematu Nitra czy Gimpera tam nie ujmowałem. Myślę, że dodam krótki urywek o nich, ale
@razzor91: No nie wiem, prank calle w pewnym okresie były bardzo popularne, w 2011 roku jeżdżąc na mecze koledzy z drużyny tego typu rzeczy odwalali, na obozach kilka lat wcześniej też się zdarzyło z tego co kojarzę a jakoś żaden z nich nie skończył spraszając do domu miejskich żuli żeby dać im flaszkę i siedzieć obok trzepiąc kasę na tym że streamuje całą rzecz. IRL streaming jest 1000razy bliżej tego zjawiska