Wpis z mikrobloga

@423frewq4f23: a kobiety nie? Jaki rok jak to wezwanie na miesiac?


@little_muffin: podczas którego składasz przysięgę i stajesz się żołnierzem więc później mogą powołać takiego faceta na dowolny okres. Pozatym jak przywrócą prawdopodobnie po wyborach obowiązkowy pobór ( bo inaczej nie da się spełnić mokrych snów pisowców o 300k armii) który przypomnę że jest tylko zawieszony a nie odwołany to wtedy też będzie rok.
Bez uświadomienia sobie swojego uprzywilejowania nie rozpoczniecie drogi ku równości.

mają #!$%@? bo ich to nie dotyczy. Za to Polscy kukooldzi poszli protestować w imię interesów bab xD


@sildenafil: @calinowski: Gdyby odbyły się protesty przeciwko powołaniom, to jak najbardziej wzięłabym w nich udział. Tłumaczyłam wyżej - nikt sobie płci nie wybierał i jest to zwyczajnie niesprawiedliwe, no i trzeba wspierać bliskich mężczyzn.

A co mam zrobić?


@Reretos: A co
@tyrytyty: zrównanie wieku to jedno a oczekiwana długość życia liczona oddzielnie dla mężczyzn i kobiet to drugie aczkolwiek zaraz odezwą się inne płcie, że dla nich też powinno być to liczone oddzielne. Dlatego uważam że średnia długość życia ogólna jest całkiem sprawiedliwa. Poza tym całkiem możliwe że wynika ona częściowo z tego że facet dłużej i ciężej pracuje.
@Reretos: absolutnie Cię nie besztam, po prostu nie rozumiem, czemu obwiniasz mnie za coś, na co nie mam wpływu. Jest mi totalnie wszystko jedno czy pójdziesz na emeryturę w wieku 30, 50 czy 90 lat i czy będziesz w wojsku czy nie. W każdym kraju są jakieś przepisy regulujące różne kwestie i są też pewne procedury, którymi można próbować zmienić te przepisy. Żadna kobieta nie czerpie satysfakcji z tego, o czym
@choochoomotherfucker: O aborcji media szumiały od zawsze, o niewolnictwie ludzie przeważnie dowiadują się z listu, bo myślą, że poboru już nie ma. Jak chcesz przekonać ludzi bez mówienia wszędzie gdzie się da, że w każdym momencie mogą zostać zabrania od rodziny, dzieci, przyjaciół, pracy, prywatności i dostać nakaz bezwzględnego podporządkowania się trepom?
@423frewq4f23: no a co Ci poradzic? Jak przyjda Ruscy to co zrobisz? Zaden kraj nie przyjmir 37 milionow uchodzcow bo to nierealne. Ktos tu zostanie i bedzie musial walczyc. Czy chce czy nie. Zycie nigdy nie jest sprawiedliweo


@little_muffin: No czyli dobrze wam mówili przeciwnicy aborcji ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mamy niż demograficzny i potrzebujemy dzieci a to że kilka tys. kobiet czy dzieci umrze przez