Wpis z mikrobloga

A wy jak #rozowepaski cieszycie się ze swojego uprzywilejowania, czy uważacie, że to niesprawiedliwe, że mężczyźni w Polsce muszą pracować 5 lat dłużej i w każdej chwili mogą zostać powołani na 90 dni do wojska?
Jak się czuje taka uprzywilejowana osoba? Czujecie się z tego powodu lepsze od mężczyzn?
#obowiazkowecwiczeniawojskowe #dyskryminacjamezczyzn
  • 254
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

aborcja jest przestępstwem, a przygotowanie/pomocnictwo jest karalne w przypadku większości przestępstw, co w tym dziwneg


@Lucider5: No właśnie nie, bo za aborcję nie jest karana kobieta tylko zły lekarz i zły chłopak, w takim cuckolandzie żyjemy
  • Odpowiedz
@Lucider5: i to właśnie konserwatyści z konfy i prawicy urządzą Was tak samo z poborem, jak nas z prawem antyaborcyjnym. Oni są mocno za TRADYCYJNYM podziałem ról ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@moll: przynajmniej nie będzie aborcji i innych lewackich wymysłów. Jak ja mam mieć p--------e i żadna partia nie chce mi pomóc to wy macie mieć tak samo ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Lucider5: @Reretos: tak jak Hitler - legalnie dochodząc do władzy

jest was siła nawet na samym wykopie mniej lub bardziej sfrustrowanych aktualną sytuacją chłopa - załóżcie swoją partię, napiszcie program i przyciągnijcie wyborców wam podobnych.
Patrząc po samej populacji wykopu, gdyby wszyscy poszli głosować, to weszlibyście spokojnie do sejmu, przy aktualnej aktywności przy urnach w tym kraju
  • Odpowiedz
Przecież to, że mężczyźni dostają mniej lajków, niż dają, nie oznacza, że obrzydzają kobiety, z tą liczbą też nieźle pojechałeś xD Moll wspominała, że kiedyś liczyła, ile jest kobiet na tinderach, a ja mam ten komentarz w ulubionych, więc wrzucam:


rok 2020:

W Polsce Tinder ma ponad 730 tys. użytkowników, z których większość stanowią mężczyźni (66%). - tak więc kobiety to 34%, czyli 248,2 tys. użytkowników

w końcu czerwca 2020 r. ludność Polski liczyła 38,35 mln osób, w ogólnej liczbie ludności kobiety stanowią prawie 52 proc. 19,942 mln, z tego kobiet w wieku produkcyjnym można przyjść w okolicach 60% (odliczamy dzieci i emerytki), co daje nam prawie 12 mln kobiet

więc w samym 2020 roku według Ciebie grupą reprezentatywną dla niema 12MLN kobiet jest niecałe 250 TYS. kobiet i to przy założeniu, że miałeś do czynienia ze 100% użytkowniczek
  • Odpowiedz
@Reretos: Nie, ja czuję się gorsza od mężczyzn. Po prostu też chciałabym być człowiekiem. W przedszkolu czekałam aż mi siusiak urośnie, czułam że jestem wybrakowana. W okresie dojrzewania zrozumiałam że niestety ta płeć to maskotka, słaba choć pocieszna. I nie jestem żadnym lgbtexem, bawiłam się lalkami a teraz siedzę gdzie moje miejsce- w kuchni ()
  • Odpowiedz
@Lucider5: aktualnie żadna partia nie reprezentuje moich poglądów, w związku z czym nie głosuję, bo nie mam zamiaru swoim głosem wspierać "mniejszego zła", albo bardzo modnie w tym kraju głosować nie na jakąś partię, ale przeciwko jakiejś partii

co wybory sprawdzam programy partyjne - co ciekawe partie opozycyjne mają bardzo zbieżne programy z delikatną kosmetyką światopoglądową, a niektóre nie mają nawet wprost umieszczonego nigdzie swojego programu wyborczego i widać tylko
  • Odpowiedz