Wpis z mikrobloga

@jaqqu7: ostatnio jak go słucham, to mam wrażenie, że usilnie chce przekazać michniewiczowi, że nie jest jego wrogiem, nie wiem tylko po co. generalnie tak jak zwykle potrafi podejść do tematu dosyć obiektywnie, tak tutaj forsuje ten pogląd, że zadanie zostało wykonane. nie porusza w ogóle kwestii tego, że może pora skończyć z takim podejściem, bo to przynosi nam wstyd na cały świat i nawet my sami plujemy na taki awans.
@jaqqu7: i właśnie przez takie pier**** jak Twoje polacy przegrywali prawie wysztkie powstania

my po prostu nie potrafimy osiągać celu tylko musimy się pokazać za wszelką cenę, nie ważne, że to przyniesie porażkę w dłuższej perspektywie ważne że pokażemy się tu i teraz jak pięknie walczymy o przegraną sprawę

prawda jest taka, że inaczej nie dałoby się awansować i cel został osiągnięty

jakby odwrócić klejnośc maczy::

Argentyna - Polska
Meksyk -
@jaqqu7: styl zawsze może przyjść czas eksperymentów przyjdzie po mundialu. Okazja żeby coś zrobić jest tu i teraz następna może za 4 lata ale to pewnie już połowa kadry będzie inna. Czy piłkarzom to odpowiada? Możliwe ze nie. Czy lepiej mieć na Wikipedii na koniec kariery wpisane 1/8 mundialu? Pewnie tak.
ostatnio jak go słucham, to mam wrażenie, że usilnie chce przekazać michniewiczowi, że nie jest jego wrogiem, nie wiem tylko po co.


@bezbekpol: Bo zanosi się na to, że grubas zostanie z nami na dłużej, więc trzeba się do niego od czasu do czasu uśmiechnąć i może wtedy łaskawie rzuci on jakiś ogryzek z pańskiego stołu. Dodatkowo niemal całe środowisko najbardziej wpływowych dziennikarzy sportowych marszowym krokiem wchodzi Czesiowi w dupę co
my po prostu nie potrafimy osiągać celu tylko musimy się pokazać za wszelką cenę, nie ważne, że to przyniesie porażkę w dłuższej perspektywie ważne że pokażemy się tu i teraz jak pięknie walczymy o przegraną sprawę


@TheNarf: o czym ty w ogóle #!$%@?? to przecież te jechanie na awansach, to typowe polactwo i brak myślenia 5 minut w przód. PO CO jeździmy na te imprezy? żeby cały świat zobaczył nasz "niski
@jaqqu7: Bez przesady, Czesio miał plan i taktykę i brzmiały one: defensywa i antyfutbol. Jest to chyba oczywiste i nie wiem skąd ta krytyka Ćwiąkała.

Ćwiąkała akurat jechał ostro po polskim stylu gry, ale uznaje fakt, że taki styl dał nam 1/8. Fartem czy nie, pierwszy raz od dekad wyszliśmy z grupy, a ostatni mecz mogliśmy przegrać i wciąż awansować. Mecz z Francją pokaże trochę więcej, bo tutaj oczekiwań żadnych nie
@bezbekpol: odpowiedziałbym Ci merytorycznie szerzej ale jak wyzywasz kogoś kto ma odmienne zdanie od tępaków to już wiem z kim mam do czynienia i co to byłaby za "dyskusja"

niemniej jegnak odpowiem Ci jednym słowem, które zaprzecza temu wszystkiemu co napisałeś: Mourinho
nie jedziemy na ten turniej po puchar, więc to logiczne, że lepiej zagrać 3 mecze i się dobrze pokazać, niż 4 takie, by cały świat się śmiał


@bezbekpol: ale #!$%@?, tacy Włosi, Duńczycy i Meksykanie to się martwią co zrobić by za 4 lata wejść chociaż do tej top 16-tki.

Nie wiem skąd u osób takich jak Ty wziął się taki kompleks wobec innych narodów i "co sobie o nas myślą"?
@Brzychczy: mówisz o tych Włochach, którzy w 2006 roku wygrali Mistrzostwa Świata? Mówisz o tych Meksykanach, którzy przez ostatnie 44 lata jednak wychodzili z grupy i dopiero teraz odpadli? Mówisz o tej Danii, która 4 lata temu wyszła z grupy, a w zeszłym roku odpadli dopiero w półfinale Euro? Rozumiem, że my jesteśmy lepsi, bo wyszliśmy z grupy, tak?

Nie wiem skąd u osób takich jak Ty wziął się taki kompleks