Wpis z mikrobloga

@CreativePL: No cóż, starałem się oszacować skalę na podstawie grubości standardowego patyczka do szaszłyków.
Te pierogi wyglądają na jakieś 40-50 gramów za sztukę, ta kulka mięsna może mieć z 80 gramów.
Jesteś pewien, że nikomu się paluszek na wadze nie docisnął podczas ważenia?
@CreativePL: Zdjęcia wprawdzie nie zrobiłem, ale dzisiaj za ~21zł (ze zniżką dla pracowników z okolicznych firm -10%) kupiłem 4 pierogi podobnej wielkości, 2 małe krokiety z serem i pieczarkami + 3 jakieś małe zapiekane pieczarki. Wciąż sporo, ale patrząc, że to centrum Wrocławia to ktoś Cię Mirku w #!$%@? zrobił xD
@telemach20 nie wiem co cię dziwi, po 6 zł za 100 gram już wołają prawie, więc 19 zł to lekko ponad 300g i tyle też będą ważyć 3 pierogi z tym kawałkiem czegoś.
Ja jakoś czas temu w marche w galaxy się skusiłem, proszę bardzo zdjęcie z paragonem. 8 powodów, kiełbasa, łyżka kopytek surówka i trochę owoców w śmietanie. 57zł. Dodam, że to było z rabatem 20% w happy hours, bez tego
źródło: comment_1669916520wAM37Wk9fATopIJYnUxi1o.jpg
@ExtractVitae: dlatego nie kupuję w takich miejscach, do końca nie masz pojęcia ile zapłacisz a jak już nałożę i wszystko mam wymieszane to przecież nie powiem "a jednak za drogo, pójdę poodkładać". Ceny wychodzą jak w porządnej restauracji, nawet samego mięsa się nie opłaca bo i tak żeby się najeść to z 20 zł zapłacę za 3 mielone a co to za przyjemność żreć same mięso?