Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 572
Nasz syn wierzy jeszcze w mikołaja wiadomo, dopiero 6 lvl. Wczoraj zostawił mu list i poczęstunek na balkonie więc żona zrobiła mu takie czary mary że niby mikołaj był, ciastko zjadł i zostawił ślady.. Rano młody się podjarał mocno jak to zobaczył więc ogólnie to
#heheszki #czujedobrze #dzieci
ryceszzz - Nasz syn wierzy jeszcze w mikołaja wiadomo, dopiero 6 lvl. Wczoraj zostawi...

źródło: comment_1669888800HHrYhEgNp03zfU4HWHnH0T.jpg

Pobierz
  • 91
@ryceszzz: pamiętam, jak mi siostra coś takiego zrobiła (bo moich rodziców o to nie podejrzewam), a to było, jak już byłam dość duża i niby nie wierzyłam w Mikołaja, a tu rano widzę odcisk dłoni (w mące XD) i ten mój mindfuck, że o, kurde, a może jednak?! XD
@ryceszzz: ej, ej, ej. Można na necie zamówić list OD Świętego Mikołaja. Mój młody mało się nie zesrał ze szczęścia, jak dostał, zaniósł do przedszkola i była sroga inba, bo innym dzieciom Mikołaj nie odpisał XDDD polecam serdecznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ryceszzz: ja zrobiłem w ubiegłym roku tak, że kupiłem strój Mikołaja i w przeddzień "wpadliśmy z małą na pomysł" żeby ustawić kamerę, która będzie całą noc filmować choinkę. W ten sposób uda się nagrać Mikołaja jak niesie prezenty i jednocześnie udowodnimy, że Mikołaj istnieje. No i się udało, a mała była zachwycona. ;)