Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 572
Nasz syn wierzy jeszcze w mikołaja wiadomo, dopiero 6 lvl. Wczoraj zostawił mu list i poczęstunek na balkonie więc żona zrobiła mu takie czary mary że niby mikołaj był, ciastko zjadł i zostawił ślady.. Rano młody się podjarał mocno jak to zobaczył więc ogólnie to
#heheszki #czujedobrze #dzieci
Pobierz ryceszzz - Nasz syn wierzy jeszcze w mikołaja wiadomo, dopiero 6 lvl. Wczoraj zostawi...
źródło: comment_1669888800HHrYhEgNp03zfU4HWHnH0T.jpg
  • 91
@ryceszzz: Ehh listy do mikołaja są bez sensu.
Jeśli dziecko jeszcze jest jakoś normalnie wychowane i nie żąda zbyt wiele.

Byłem świadkiem sytuacji, gdzie dziecko co roku chciało jakieś mało wyrafinowane prezenty.
A pewnej gwiazdki zażyczyło sobie samochodzik zdalny i podało model, producenta - no wszystko.

Samochodzik 3,5 klocka.
No i to zdziwienie, dziecka że nie dostało samochodziku
I tłumaczenie rodziców, że pewnie mikołaj się pomylił.
@ryceszzz: ok, u mnie to samo, starsze dzieciaki w wieku 8-9 lat i dalej wierzą w Mikołaja. W zeszlym roku zaczęły mieć wątpliwosci, ale wynajęty Mikołaj przyszedł i je rozwiał. W tym roku zamierzam do prezentów dodać list w którym Mikołaj powie ze osobiscie zajmie się młodszymi, a oni przechodzą pod kuratele rodziców.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@ryceszzz: kolego, obczajcie sobie z żoną spersonalizowany filmik od Mikołaja. Nie pamiętam strony ale coś typu elfi pl. Google podpowie. Można wybrać z długiej listy za co ma pochwalić, powie nas czym ma dzieciak popracować, w filmiku będą wasze zdjęcia itp. Ja jestem pod wrażeniem i polecam. Profesjonalnie zrobione za małe pieniądze - chyba 29 zapłaciłem za wersję HD.