Wpis z mikrobloga

Czy przyjmowanie testosteronu wiąże sie zawsze ze zmianą głosu i poszerzeniem twarzy, czy jeszcze jakieś inne specyfiki są do tego potrzebne?
Podoba mi sie to co zrobił Dubiel, nie tylko twarz mu sie poszerzyła, ale i głos sie zmienił, ale podejrzewam że takie efekty są trudne do osiagnięcia dla zwykłego śmiertelnika, który nie ma dostepu do topowych sportowych lekarzy, z tego co widziałem po lokalnych sterydach to im twarz napuchła, ale oni zapewne brali wszystko jak leci bez żadnych konsultacji z kimś kompetentnym.
#silownia #sterydy #sport #looksmaxing
  • 18
@HaPe: Zatem radzę nie brać pod uwagę żadnych "opinii", które podaje bo najwyraźniej są bezwartościowe. Nie ma żadnych środków farmakologicznych, które w konsekwencji stosowania zmienia budowe szczęki dorosłego mężczyzny. Trudno też o hipertrofie tych mięsni, są zbyt niewielkie - nie da się ich "uwydatnić" cwiczeniami, więc jedyny sposób to kwas.

Na głos może mieć HGH, brane w dużych dawkach przez wiele lat.
no widziałem na insta serię nagrywanych co jakiś czas próbek głosu i faktycznie robił się bardziej męski
czemu u osoby z waginą to działa w ten sposób (ale też np poprawia (w zasadzie to tworzy xd) zarost) a u chłopa rodzonego z gimbogłosem (i gimbozarostem) nie ;//

@detektor_szczescia:
@TenOdMirabelek: ludzie przypisuja nierealne oczekiwania sterydom jakby skucie dupy kilkudziesiecioma mililitrami testa mialo calkowicie zmienic Ci twarz. To co Dubiel zrobil kosztuje raptem 2,5k i trzeba powtarzac co jakies dwa lata wiec jak chcecie szczeke chada to wylozcie hajs na stol i tyle ;p