W 2004 roku Grecja wygrała Mistrzostwa Europy w Portugalii grając totalny ultradefensywny antyfutbol, wychodząc z grupy na drugim miejscu z jednym zwycięstwem i remisem i wygrywając wszystkie mecze fazy pucharowej (w tym finał z gospodarzami) wynikiem 1:0.

Wiecie kto miał im za złe styl? Nikt, bo wygrali turniej, podnieśli puchar i uczynili szczęśliwym każdego Greka na świecie. Obawiam się, że w Polsce mogłoby być z tym różnie.

#mecz #mundial
  • 46
@papierowy_mistrz: Pamiętam jak przed tymi mistrzostwami ostatni mecz kontrolny przegrali z Polska 1:0. komentator pod koniec meczu powiedział coś takiego: "Nie wiem czy polska zagrała dobrze czy źle, wiem kto będzie najgorszą drużyną na tych mistrzostwach". :)
@bodziodestruktor: Napisałem ci prostą rzecz, której najwyraźniej nie potrafisz przetrawić. Tak, byłbym zadowolony z brzydkiego awansu i eliminowania kolejnych przeciwników po karnych aż do finału, gdzie wygralibyśmy dlatego, że w Brazylii połowa składu miałaby kontuzję. Szczęście też jest potrzebne w futbolu jak w każdej grze. Swoją postawą udowadniasz, że malkontenci pewnie nie cieszyliby się z tego, tylko dalej szukali minusów.
@Chris_Karczynski: Na razie nasz antyfutbol zremisowal z ciemiężnym meksykiem i prawie sie nie #!$%@?ł przeciwko Arabii Saudyjskiej.
Poczekaj z porównywaniem nas z Grecją aż nie zagramy z poważnym rywalem - DZISIAJ O 20

@papierowy_mistrz: my nie gramy ultradefensywnie, my przeszkadzamy rywalom grać i sami #!$%@? prezentujemy niestety. Przeciwko arabi zaczelo nam iść dopiero jak sie otworzyli po stracie bramki z niczego, wczesniej nie istnieliśmy.
@Szary_Anon: od pilkarzy ktorzy zarabiaja chore pieniadze oczekuje ze ogladajac ich gre bede czuł dumę i sportowa motywacje (jazda na dupie do ostatniego tchu, walka o kazda pilke) a nie ciarki żenady - w meczu z Arabia gdyby wykonczenie ich pilkarzy nie bylo tak slabe po 45 minutach bysmy sie zegnali z mundialem.