Wpis z mikrobloga

@Logan00: kierowca co myje i sprząta lokal xD


@lubielizacosy: moja pierwsza praca po zdaniu prawa jazdy Telepizza. Czasy gdy nie było jeszcze minimalnej stawki godzinowej więc czasami jak przez godzinę nie było ruchu to przez godzinę siedziałem tam za 0zł xD
Druga sprawa to paliwo i auto było po mojej stronie.
Trzecia sprawa to oprócz rozwożenia pizzy musiałem ją nakładać do kartonika, ciąć i pakować ( ͡° ͜ʖ
Powiem wam że różnie w gastro jest, ja robiłem na sushi własnym autem, dniówka czy się stoi czy się leży 160+ kasa za dojazd do klienta (od 2 do 10zl w zależności od dystansu), auto miałem w gazie, 30l LPG spalalem w ok tydzień. Plus były napiwki moje. Średnio na miecha się udało wyciągać ok. 4-5k netto. Ale nie miało się życia... Praca 11-21:30
@lubielizacosy: standard u januszexów... kiedyś zatrudniłem się, szukając pracy jako kierowca. Było ogłoszenie że kierowca. zatrudniłem się, kierowca magazynier, że czasami trzeba pomóc na magazynie. w praktyce przez 2 miesiące raz wyjechałem samochodem, a tak #!$%@? na magazynie. 2 albo 3 miesiące tam popracowałem, czarę goryczy przelał fakt, jak poszedłem o urlop.. wszyscy przestraszeni, że tutaj o urlop można prosić jak się conajmniej rok przepracuje. Wypełniłem wniosek, kierownik mnie dosłownie zbluzgał,
@lubielizacosy: To jest normalne. Sam pracowalem w czasach studiow w 3 pizzeriach i we wszystkich trzech kierowca przygotowywał czesc produktow (obieranie cebuli, czosnku, robienie sosów, zakupy jak czegos nagle braknie) a w dwóch dodatkowo sprzatal częsc kuchni-kazdy pracownik mial inna strefe. Moze to wynikalo z tego ze we wszystkich wspomnianych pizzeriach nie bylo bardzo wielu zamowien z dowozem-jak taki dzien sie zdarzal to rzecz jasna priotytetem bylo rozwozenie a cala reszta
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ChickenDriver:

1. Skoro piszą, że darmowa Toaleta to oznacza, że gdzieś w okolicy musi być lokal, gdzie nie ma takiego "luksusu" dla kierowców.

2. Skoro piszą, że 15 zł netto to atrakcyjna stawka oznacza to, że gdzieś w okolicy musi być lokal (lokale?), gdzie nie ma tak dużej pensji dla pracownika i jadą na najniższej 13,91 netto.

To, że ktoś tak pisze, nie sprawia, że "gdzieś w okolicy na pewno jest