Wpis z mikrobloga

Wiadomo ze jest dużo innych czynników ale myślicie ze #!$%@?ąc 30kg masy w rok doszłoby tez 30kg albo i więcej na ławie? XD
Jak się u Was przekłada przybranie większej masy na ławie?
#mikrokoksy
  • 15
Wow zapytałem o jakiś abstrakcyjny scenariusz do którego trzeba uruchomić troszkę wyobraźni i wykopowym doktorkom przegrzalo styki XD
30KG MASY W ROK HEHE PRZECIEŻ NIKT NIGDY TAK NIE ZROBIŁ HAAAAAA
@Bartekgkw: bo zadajesz z dupy pytania, to się dziwisz, że nie ma feedbacku xD

Odpowiedzi są następujące: tak, nie, to zależy.

To tak samo, jak zapytać, ile czasu zajmie zrobienie 200kg w przysiadzie. Dla jednego będzie to 3 miesiące dla drugiego nigdy.


@Saprofit: No jakoś potrafią niektórzy normalnie odpowiedzieć i napisać jak u nich było, ale nieee doktorki musza wyśmiać bo się naoglądali seba kota na YouTube i wszędzie odpowiadają
No jakoś potrafią niektórzy normalnie odpowiedzieć i napisać jak u nich było, ale nieee doktorki musza wyśmiać bo się naoglądali seba kota na YouTube i wszędzie odpowiadają TO ZALEŻY HEHE


@Bartekgkw: no bo to zależy. Jak 100 osób opisze Ci swoją historię nabrania "30kg świniomasy" w kontekście wyciskania, to do takich wniosków dojdziemy: to zależy - bo u każdego pewnie wyjdzie trochę inaczej.

Ja bym obstawiał w ciemno wzrost o 20-40kg
@Bartekgkw: Tak duża zmiana wagi raczej by przeszkodziła. Po prostu człowiek powyżej pewnego poziomy wagi już źle się czuje. U mnie np. to jest około 105 kg. Potem zaczynam się już czuć ciężko i treninig też idą gorzej. Więc oczywiście zależy z jakiego punktu startujesz, ale jako natural to według mnie tak z 10 kg byłoby optymalnie przez ten powiedzmy rok nie zaczynając z byucia bardzo chudym oczywiście