Wpis z mikrobloga

Pewnie zaraz ktoś wrzucił pastę o forum dla latarek ( ͡º ͜ʖ͡º) ale potrzebuje lampki - czołówki

Do biegania głównie. Ładowanie raczej USB niż na akmulatorki

Budżet, powiedzmy że 100zl chyba że coś dorzucę, dobrze by było z allegro lub innych polskich sklepów bo chyba nie mam czasów miesiąc czekać na ali shopi - chyba że faktycznie warto to proszę o modele.

#latarki #bieganie #czolowka
  • 12
@1964: Najśmieszniejsze jest to, że każda, absolutnie każda rzecz, ma gdzieś jakieś forum zrzeszające hobbystów. Szukałem kiedyś latarki. Tzw. czołówki. Na jeden wyjazd z namiotem na 3 dni. Konkretnie to googlałem gdzie jest jakaś marketowa promocja, żeby zamiast 23zł zapłacić coś bliżej 10. Okazuje się, że latarki mają forum. Na forum dowiedziałem się, że najtańsza latarka która świeci, kosztuje 200zł. Ale to i tak badziew, bo w razie jakbym wpadł do
@1964: Coś budżetowego to tak jak wyżej, dużo ludzi poleca sofrin. Zależy do czego potrzebujesz, jak do biegania rekreacyjnie po chodnikach to mi się sprawdzała czołówka z Decathlonu i tutaj możesz pójść sprawdzic co jest w tym budżecie. Jak do lasu to trzeba coś mocniejszego i myśle ze jeśli tanio to sofirn, a w przyszłości jakbyś szukał czegos ultra wytrzymałego i pewnego, np w góry to polecam latarki fenixa i armyteka.
via Android
  • 0
@LeszekMucha właśnie mam taką z Decathlon i po wbiegnięciu w las czułem się jak dziecko we mgle, dlatego szukam czegoś co pozwoli mi czuć się pewnie. Oglądam właśnie te sofriny
@1964: do stówki to Ledlenser Neo4r, ale ta jest na baterie. To samo na akumulator litowo jonowy to już parę dyszek drożej - Neo6r. Bardzo polecam obie ze względu na bardzo szeroki strumień światła i świetny serwis producenta.
Ledlencer mh-5. Na akumulator lub paluszek AA. Do latarki dołączony akumulator i ładowarka. Ma regulacje stożka światła. Na decathlon rok temu kosztowała 119 zł.