Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Klotzmann: To nawet nie chodzi o dynamizm rozgrywki. Potrafiłem bawić się w takim Risen 3, a gra była takim Gothiciem 1.5 a w tym gównie wszystko jest złe. Nawet jak miałem już mocno wyskillowaną postać to i tak nie dało się nic zrobić vs 4 npc. A save'owanie w tej grze to już w ogóle iksde
@Klotzmann balans trochę leży w tej grze, bardzo szybko stałem się najbogatszym człowiekiem w Czechach a sprzętu to przez pół gry praktycznie nie zmieniałem bo nie było na co i po co. Ale największy minus tej gry to betonowe krzaki, ile sobie przez nie krwi napsułem to moje.
Prócz tego świetny klimat, wciągająca rozgrywka, choć świat poza miastami jest dość pusty. System walki jest świetny, nie wiem jak ludzie płaczą, że nie
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Mega_Smieszek: Ale to właśnie miało takie być. Moc przyjaźni dostajesz tylko na początek gry, jak wracasz do Skalicy... Po czym zgarniasz sięrmiężny oklep. Masz właśnie czuć, że nie jesteś wszechmocnym typem, który przechodzi przez Kumanów jak przecinak...

No chyba, że dobrze poprowadzisz postać na zbyt niskim poziomie trudności to dostajesz to o czym pisał @krucjan - zepsutą grę.

No ale te krzaki jak jeździsz na przełaj to jakieś nieporozumienie
No ale te krzaki jak jeździsz na przełaj to jakieś nieporozumienie


@Jarem12: @krucjan: to nie krzaki w KCD są zepsute tylko w każdej innej grze ( ͡º ͜ʖ͡º) Po prostu gry przyzwyczaiły was do tego, że przez każdy krzak można przejść/przejechać. Spróbuj tak zrobić w rzeczywistości; gwarantuję, że próba przejścia przez np. żywopłot będzie cudownym przeżyciem. Popróbujesz trochę, #!$%@? się, że nie ma miejsca i