Wpis z mikrobloga

@KaiserBrotchen: Gościu w tej grze idzie się zablokować o kilka pikseli wystającej gałęzi. Jak przebieganie przez żywopłoty jest na jednym końcu kija, tak blokowanie się w KC jest na przeciwnym końcu, nie ma to nic wspólnego z realizmem tylko na pałę są zaprogramowane jako ściana z teksturą i elo.
@krucjan: ja tę grę przeszedłem kilka razy, więc wiem jak to wygląda. Jak normalnie idziesz na przełaj w lesie to też omijasz wszystkie krzaki, bo się przez nie po prostu nie da przejść. W KCD jest to dobrze pokazane. Potrafi to być irytujące, ale takie właśnie powinno być.
@KaiserBrotchen: to jest ściana z teksturą, zero animacji, zero interakcji, mówienie, że to jest dobrze przekazane i tak powinno być bo normalnie jak idziesz w lesie to też omijasz wszystkie krzaki jest śmiechu warte xD
W GTA III to że nie można pływać to też realizm, no bo przecież normalnie też byś w ubraniach nie wskoczył z bulwaru do rzeki.
A czy w normalnym życiu też jak jestem głodny to wchodzę
@Klotzmann: Super gierka, po chlaniu z księdzem stwierdziłem, że muszę odwiedzić Czechy i tak też zrobiłem, super było, dobre piwo i zajebiste chlebički ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do tego krajobraz taki znajomy, jakbym na wieś do babci pojechał i połaził po polach :> Podobała mi się też misja w klasztorze, taka klimatyczna.
@krucjan: właśnie granie w takie gry na padzie daje Ci przewagę i gra się o niebo przyjemniej. Podobnie jak w dark souls nie wiem jak ludzie mogą grać na klawiaturach i potem narzekać że grupy przeciwników się nie da zabić xD

Gra moim zdaniem była rewelacyjna btw :)
@domio111 dużo konsolowców płakało, że nie da się grać na padzie, bo kilku przeciwników cię okrąży i nie jesteś w stanie tego ogarnąć, bo nie jesteś w stanie szybko obracać kamerą tak jak myszką.
Nie za bardzo rozumiem tego argumentu, nie grałem myszką, ale wydaje mi się, że jak sie dasz okrążyć i cię będzie lało 3 gości na raz, to kręcenie bączków myszką raczej nie uratuje cię przed śmiercią. Ja po
@kenshin985 ale mnie ten ksiądz #!$%@?ł, tak to z tobą pije i najlepszy kolega a wystarczyło, że jedno zdanie w dowolnym momencie źle powiedziałeś i nara, #!$%@? nie znamy się i ci nie pomogę xD Nawet nie wiem ile razy wczytywałem, żeby ukończyć ten wątek. Hatfu na rozpieszczonego księżulka.
@krucjan: bez przesady, nawigacja padem jest o niebo lepsza i bardziej instynktowna na Padzie, zwłaszca w grach z otwartą przestrzenią xD Nie wspominając już o tym że na fb jest typ który gra w warzone na padzie używając stóp i jest w top 1% z KDR powyżej 2,5
@krucjan: no to dużo tracisz wiele gier dostaje nowe życie dzięki modom często fabuła w modach wcale nie jest gorsza
np taki mount and blade warband bez modów ta gra jest wykastrowana jak by grać w simsy bez dodatków
@wielkilen nic nie tracę bo mam w co grać, życia jest za mało, żeby ograć wszystkie fajne gry, a przecież wciąż wychodzą jeszcze nowe. Także jakbym bawił się w mody to by wyszło że nie zagrałbym w coś innego, w co gram zamiast bawić się w mody.