Wpis z mikrobloga

Najpierw Epstein, a teraz to. Czy to nie jest idealny moment, by pokazać jak bardzo zdegenerowanym systemem jest kapitalizm? Bo niezależnie od tego co powie prawica to za tym wszystkim stoi prywatna firma, której widocznie bardziej opłacało się zatrudniać osobe o niepewnych zainteresowaniach natury seksualnej jeśli ta im przynosiła zyski. Podobnie było w przypadku Jimmegio Savile i BBC. Mamy bogatych ludzi, którzy posiadają ogromne ilości pieniędzy i wpływów, przez co czują się bezkarni i mogą bez większych problemów oddawać się różnego rodzaju zboczeniom. We współczesnym świecie pieniądze dają ludziom władze i pozycje. Nadmierna koncentracja majątku w rękach nielicznych zawsze będzie generować patologie tego typu.

Kanibalizm, pedofilia, fantazje o torturowaniu dzieci. Afera w marce modowej.

#antykapitalizm #polityka #pizzagate #revoltagainsthemodernworld
Pobierz Al-3_x - Najpierw Epstein, a teraz to. Czy to nie jest idealny moment, by pokazać jak...
źródło: comment_1669700150TqcxxV9ZFDIuaGjbuVSPrT.jpg
  • 34
@Al-3_x zazwyczaj jestem dość sceptycznie do tego rodzaju rzeczy nastawiony no bo jednak zazwyczaj te teorie opierają się na tym że w tle na śmietniku pisze 666 i ludzie odbierają to jako jakiś wielki dowód masoni tu byli!!! xd ale tu faktycznie wygląda to niepokojąco, mnie ciekawi czy to serio jakiś pedofilsko-kanibalistyczny sprany umysł czy po prostu chcą wywołać szum w okół siebie tylko kurde za grubo troche jak na wywołanie szumu
jak bardzo zdegenerowanym systemem jest kapitalizm


@Al-3_x:
Zdegenerowany to jest umysł, który to tworzy. Co ma do tego system? Gdyby w komunizmie trafił się ktoś z takimi tendencjami na wysokim stanowisku to co niby by mu zrobili? A może gdybyśmy mieli średniowiecze i jakiś biskup by stwierdził, że trzeba kogoś pomęczyć bo "bóg" tak chce to co niby można było zrobić?

Pełno jest naokoło ludzi, którzy chcą innych wykorzystać i skrzywdzić,
@Al-3_x: Epstein i pizza gate to perfidia ludzi władzy. Bardzo ograniczona jeśli chodzi i skalę. Coś jak dupy dyktatorów. Lewica z kolei chce powszechnej seksualizacji dzieci, w tym przesuwa okno overtona bliżej akceptacji pedofilii. Dla mnie to dużo bardziej niebezpieczne dla cywilizacji.