Wpis z mikrobloga

@mirekwirek:
o apce TacX Desktop App dla Windowsa10, nie widzi kiedy mam włączony bluetooth (jest komunikat że BT not available) a bluetooth działa bo np. telefon da się sparować
na razie nie mam żadnego, przymierzam się do chyba najtańszego czyli Tacx Flow Smart, licznik z innej bajki (chińczyk), nastawiałem się na apkę desktopową
dzięki za linka widziałem tylko te garminowskie oryginalne
o, dodałem forerunnera do konta i mi zaczęło premium naliczać...
@pesimist: Nie kupuj Flow Smart. Mialem go i często sie przegrzewał. Wytrzymywał 20-25 min kręcenia z moca 220-230W a potem ustawiał opór na minimum. Trzeba było czekać chwile aż ostygnie. W necie są nawet mocowania do wiatraków z kompa do wydrukowania na drukarce 3D. Podobno pomaga.
TacX Desktop App dla Windowsa10


@pesimist: ta apka jest zryta pod tym względem. Apka mi nie wykrywała ani ant+ ani BT - trzeba pobrać dodatkowy pakiet i dopiero wtedy działa poprawnie.
Aby pobrać pakiet klikamy na napis "can't find" czy jakoś tak, wtedy pobierze się tamto. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A zaraz sprawdzę czy adaptery BT działają.
Nie kupuj Flow Smart.


@LaFlecheWallonne: to mój maksymalny poziom jeśli chodzi o wydatki na ten moment, wychodziłem od takich bez smarta za połowę tej kwoty czyli albo ten albo jakiś offline ale czuję że taki mi się może znudzić
@jagodowy_krol: nie mam jeszcze trenażera, mam tylko apkę i ten sam najtańszy adapter CSR 4.0, tyle że wygląda jak by nie był wykrywany, jest szary, z opisem "BT not available", kliknięcie w "i cant find" go nie aktywuje, jest cały czas szary, wyskakuje tylko dymek z tipem
ygląda jak by nie był wykrywany, jest szary, z opisem "BT not available", kliknięcie w "i cant find" go nie aktywuje, jest cały czas szary, wyskakuje tylko dymek z tipem


@pesimist: u mnie po kliknięciu w tamto, ALBOOOO w ANT+/BT, w każdym razie gdzieś kliknąłem (robiłem to tydzień temu), pojawiło się okienko, pobrało coś i zaczęło działać ( ͡° ͜ʖ ͡°)