Wpis z mikrobloga

@Szuwar: Moim zdaniem gitara, o ile nikt śmierdzieli tam nie trzyma. Mieszkanie na końcu korytarza, żaden sąsiad nie przechodzi obok, nikomu fizycznie nie przeszkadza.
Czepianie się tego typu dostawki to trochę przesada…
@Szuwar: No dobra ale po co to właściwie. Wychodzisz z domu bez butów i dopiero na klatce zakładasz? To po prostu idiotyczne rozwiązanie. Jak masz za małe mieszkanie to kup większe jak ciebie nie stać, to deal with it i tyle. Nie to żebym był zwolennikiem rozrabiania ale serio, jak zostawiasz coś tak pod drzwiami, to w zasadzie jakbyś równie dobrze na środku chodnika postawił. Ktoś wejdzie na klatkę, weźmie sobie
Jak masz za małe mieszkanie to kup większe jak ciebie nie stać, to deal with it i tyle.


@pies_ogrodnika: a jak nie stać na miniratkę bo wywaliła w kosmos, to #!$%@? i sprzedawaj tą hipotekę i tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I to mi się podoba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a jak nie stać na miniratkę bo wywaliła w kosmos, to #!$%@? i sprzedawaj tą hipotekę i tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I to mi się podoba ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@tellet: No ej. ale taka prawda. To są ogólnie dylematy wszystkich dookoła. Ja też być może chciałbym ze wspólnej przestrzeni zrobić sobie swój prywatny folwark ale nie robię, bo jest to wspólna