Wpis z mikrobloga

@Szuwar: u mnie był sąsiad co buty wystawiał i ludzie pisali kartki na drzwi żeby chował; nie posłuchał to znajomy zabrał buty w nocy na kilka dni i oddał - od tamtej pory nic nie wystawił sąsiad ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Szuwar: nie czaje tego całego hejtu na ciebie. Oczywiście w większości przypadków taka sytuacja to patologia, ale tutaj ostatnie drzwi, mebel mały i komponuje się w te listwy. Jak na moje to nie powinno przeszkadzać mieszkańcom, bo jak? Rozumiem, że wspólny kawałek korytarza, ale no #!$%@? przecież patologia byłoby gdyby, któryś z sąsiadów podchodzilby pod twoje drzwi, bo to część wspólna i się mu należy xD jakby to było w mojej
@Szuwar: Przesadzają ludzie, korytarz to taki duży przedpokój. Ja sobie wystawiam kwiaty u siebie oraz wieszam obrazy na ścianach, oczywiście przy uprzednim zapytaniu administracji bloku. Tyle że oni nie mają z tym problemu tak jak reszta sąsiadów. Rowery na klatce to już trochę za dużo, albo jakieś wystawianie śmieci, ale tego typu szafeczka nikomu nie będzie przeszkadzać o ile nie jest #!$%@?ęty
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Szuwar: zależy xd na wykopie nie przejdzie, bo downy porównują postawienie małej komódki przy ostatnim mieszkaniu do przesunięcia drzwi o metr xd ale w życiu przejdzie i moim zdaniem, nie przeszkadza