Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 759
@Szuwar: całą szafę jeszcze wystaw, i pralkę do tego ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Normalni ludzi na klatce nie zostawiają niczego, ale, że u nas jak w lesie...
  • Odpowiedz
@Szuwar: najgorszy typ mieszkanca bloku: taki wlasnie jak ty, ktory zostawia swoje graty na częsci wspolnej.
Widzialem juz wielu: buty, wózki, śmieci...
Czy ten kawalek korytarza jest tylko twoj?
  • Odpowiedz
  • 16
@Szuwar daj znać gdzie to, podoba mnie się to a skoro stoi na zewnątrz mieszkania to znaczy że można wziąć ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Szuwar: Absolutnie gardzę. A jak słyszę argumenty w stylu, przecież ładne, nie przeszkadza, wkomponowane to już się we mnie gotuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) także jeśli rigcz z tobą, to nie rób tego
  • Odpowiedz
@kololowy: Po kilku iteracjach będzie można zacząć pobierać myto od sąsiadów za to że muszą przejść przez twoje mieszkanie aby wyjść ze swojego xD
  • Odpowiedz
@Nolej: nie mam zamiaru, ciekawiło mnie po prostu co wykopki myślą bo wyjątkowo ciekawie wkomponowane w korytarz ale widać nie ma litości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 180
@Szuwar: bez wniku, nie stoi na drodze ppoż sąsiadów, nie zagraca klatki, ładnie wygląda, nie przeszkadza wnieść kanapę i zjechać wózkiem, no problem at all w tym przypadku.

No ale ktoś się na pewno #!$%@? przypolaczy :P
  • Odpowiedz
@Szuwar: jeżeli to ostatnie drzwi to git. Mieszkania są małe więc jak można sobie pomóc to czemu nie. Wygląda schudnie, nie zajmuje dużo miejsca i nie przeszkadza w chodzeniu. Na parterze koło schodów by odpadało, a tak to luz.
  • Odpowiedz
@Szuwar: niby nie wygląda źle, ale - pozwolisz jednemu, to każdy będzie chciał wystawić swoją szafkę według własnego gustu. Kto będzie decydował czy szafka jest wystarczająco ładna i pasuje, czy nie? Czy 30 cm szerokości to już za dużo i przeszkadza, czy jeszcze nie? A tak sprawa jest prosta - nie można wystawiać nic i nie ma problemu. W mieszkaniu możesz dać upust swojej artystycznej duszy i wstawić sobie kolumny
Kuzguwu - @Szuwar: niby nie wygląda źle, ale - pozwolisz jednemu, to każdy będzie chc...

źródło: comment_1669653909XxuXUiLVDDx6cOvjRxjzv3.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz