Wpis z mikrobloga

@Ktore_to_juz_konto: Dziennikarz kurła sportowy. Oczywiście, że pamiętam. Pamiętam ambitną i odważną grę Maroka i Iranu w grupie z Hiszpanią i Portugalią, którą zaskoczyli cały świat. I pamiętam naszą padakę, już nawet nie z Kolumbią, gdzie wydawało się, że od początku zakładali, że dostaną łomot (brzmi znajomo?), ale też z Japonią. Uj z tego, że wygraliśmy - przecież to był wtedy najbardziej kompromitujący mecz na całym mundialu. A takie kopciuszki jak Marokańczycy
@Ktore_to_juz_konto: To jest naczelny hipokryta, którego tylko rajcuje to, że ludzie przejmują się jego zdaniem. On dobrze wie, że ludzi to #!$%@?. A co do gry reprezentacji, to ja bardzo dobrze pamiętam Kostarykę z 2014 roku, która przegrała z Holandią po karnych. Po tym mundialu myślałem, że Campbell zrobi zajebistą karierę. Miał wtedy 22 lata i grał zajebiście na tym mundialu i niestety nie przeniosło się to na jego karierę klubową.
jako to jest łeb zakuty. Ciekawe jakie ma powiązania i interesy, że tak broni tłuściocha.


@FamousGrouse: ale jestescie hipokrytami xD

Ja tam mam wywalone na patalachow, nie ogladam nawet meczy tylko skroty bo mi czasu szkoda ale gruby czeslaw jako jedyny od niepamietnych czasow (pomijajac euro 2016) ma jeszcze szanse w 3 meczu na wyjscie. To i tak duzo jak na naszych kopaczy.

Pamietam niedawny wpis z pierdyliardem plusow, ze czeslaw
@Grendal: Ale gdzie ja pisałem o Navasie? Z tego mundialu jeśli chodzi o ofensywnych piłkarzy to pamiętam właśnie Campbella oraz Bryana Ruiza. Oboje niestety nie zrobili kariery. Jedynie Keylor zdobył wszystko co mógł z tamtej paki Kostaryki.
@Ktore_to_juz_konto: A ty nie wiesz co to znaczy rzetelność i zwyczajnie kłamiesz. Jakoś się do tego odniesiesz czy będziesz się czepiał użycia jednego słówka na wyrost?

Ja zakolaka i Kanał Sportowy sam nie raz cisnąłem i naprawdę żeby to robić to nie trzeba się do kłamstwa posuwać.