Wpis z mikrobloga

@Ktore_to_juz_konto: Ty rozumiesz co znaczy słowo „uczepić się”? Xd bo to ty się uczepiłeś słowa hipokryta. I tak, jesteś totalnym hipokrytą bo krytykujesz Stanowskiego za nierzetelność samemu będąc przy tym skrajnie nierzetelnym i po prostu kłamią. A teraz jeszcze migasz się od odpowiedzi na zadane pytanie.
@Ktore_to_juz_konto: Ja nie umiem czytać a ty nie rozumiesz znaczenia słowa „nierzetelność”. I w sumie czytać też nie potrafisz bo kolejny raz na pytanie nie odpowiadasz - gdzie Stanowski krytykował Brzeczka po zremisowanym meczu z Włochami? Śmiało wal cytatami.
@93michu93: pamietam, rowniez siara, ale jednak sklad byl z 2 levele nizej, jelsi chodzi o same nazwiska. Jasne, byl Piszczek i Blaszczykowski. Nie bylo Glika, Krychowiaka, Zielinskiego (mimo ze zazwyczaj #!$%@? gra w kadrze) byl Benisz xD i inne farbowane lisy ze sradniakow europejskich Sam Lewandowski to nie byl zawodnik tej klasy co teraz i w 2012 byl z 4x bardziej drewniany niz obecnie i jeszcze byl dostaw noga na poziomie
@T0pi5: hahahaha a przed turniejem było mówione ze nie mamy żadnych szans w tym turnieju - mam na to dowody w postaci postów, gdy pisałem że nie jesteśmy #!$%@? to dostawałem baty na wykopie XDD. Teraz jak dobrze idzie to nagle się okazuje że to przeciwnicy słabi XDDD standard #!$%@? standard. Gdyby polska wygrała ten turniej to ludzie tacy jak ty by marudzili ze przeciwnicy wyjątkowo słabi byli
@PeterGosling: ale gdzie tu jest sprzecznosc? XD
Sam mowie i mowilem, ze jestesmy tragiczni (jak na nazwiska jakie mamy) i uja wygramy. I nie wiem co jest kontrowersyjnego w opinii, ze arabia saudyjska i meksyk to nie sa przeciwnicy z gornej polki.
Jakby Polska wygrala turniej to bym po prostu iksdekowal, ale az takie bledy w systemie sie nie zdarzaja, Polacy z jakiegos powodu nie maja psychy do sportow i tyle.
Polacy z jakiegos powodu nie maja psychy do sportow i tyle.


@T0pi5: pisz prawdę, że do piłki, a nie do sportów. Sprawdź gdzie jesteśmy w siatkówce, gdzie w ręcznej, w szachach itd. To, że w piłce nie idzie nie znaczy, że nie mamy psychy do sportow
@93michu93:
Sam troche w sporcie siedzialem kiedys, ogolnie nie mamy psychy. W siatkowke to za duzej konkurencji nie ma, wiec jak jak raz na jakis czas cos wygramy, to bez przesady, reczna to samo. W szachach to akurat Duda doskonale pokazuje, ze tej psychy czesto brakuje (patrz mecz z Nakamura ostatni) Ogladam kilkadziesiat roznych dyscyplin i naprawde tylko polacy potrafia tak frajersko przegrac w teorii wygrane pojedynki.
W siatkowke to za duzej konkurencji nie ma, wiec jak jak raz na jakis czas cos wygramy, to bez przesady


@T0pi5: fakt, 2 mistrzostwa swiata z rzedu, a za 3 razem srebro to lipa. Brak psychy

reczna to samo


@T0pi5: powrot do meczu ze Szwecja gdzie na poczatku drugiej polowy przegrywali prawie 15 bramkami to tez nic.

W szachach to akurat Duda doskonale pokazuje, ze tej psychy czesto brakuje (patrz