Wpis z mikrobloga

@raven4444: składałem ostatnio PC i przy karcie graficznej zauważyłem, że w tabelce pod ceną piszą, że wysyłka w 24h, a niżej w opisie produktu belka z informacją, że jednak wysyłają w 7 - 14 dni roboczych ( ͡º ͜ʖ͡º)
@ace7ra: ja gpu ostatnio zamawiałem niby jutro do odbioru. Przezornie dałem odbiór + zapłata przy odbiorze. Na czacie upierali się, że będzie jutro a później mejl, że będzie to może i to w połowie grudnia xD
@crackr: ja kupilem sluchawki samsung buds pro za 299 zł (w innych media expertach itp byla znizka na 399) w neonecie i wlasnie dostalem odmowę realizacji - teraz wszedzie sa za 800-900 zł. Jakbym wiedzial to bym sobie kupil u mnie w miescie za te 399 a tak to wstrzymali mnie na caly okres blackowych promocji i teraz anulowali :/
@derekperek122: znaczy jak zamawiałem powiedzmy myszkę czy klawę, coś lepszego, a nie paździerz za 100 zł to nie było problemu. Gorzej było jak chciałem zamówić nowy i highendowy sprzęt to zaczynają się te cyrki, niby jest, ale nie ma i elo czekaj.