Wpis z mikrobloga

najlepsza i najtragiczniejsza uwaga jaką dostałem w szkole brzmiała mniej więcej tak
"Uczeń jest za spokojny i nie integruje się z grupą" XD źle, że człowiek robi to co jedynie wyniusł z patologicznego domu czyli ,,nie rób problemów" i jeszcze to moja wina, że inni uczniowie mną gardzili xD
Oczywiście potem w domu czekał #!$%@? bo jednak sprawiłem problem tą uwagą
I tak się toczy życia cud, oczywiście to, że uczeń lat 13 jest za spokojny to tylko wyłącznie jego wina i powinien się zminić bo pewnie sam postanowił taki #!$%@? być
wychowanie i doświadczenia nic nie znaczą, a charakter jest przyrodzony - Wielki mag baba wanga kapłan maxxingów i rozwoju Roman Toommaassii

#blackpill #redpill #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #szkola ##!$%@? #depresja
harold97 - najlepsza i najtragiczniejsza uwaga jaką dostałem w szkole brzmiała mniej ...

źródło: comment_1669539951UWpNY0DFh26qO8VOF7iZcw.jpg

Pobierz
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@harold97: Ja dostałem kiedyś uwagę za bicie pobitym. Co prawda to pobicie to były po prostu muki za przegrana w jakiejś wymyślonej gimbo grze, ale wciąż mnie śmieszy.
miętam, jak sam dostałem opinie na koniec 3 podstawówki, że jestem zbyt za spokojny szczególnie, że wychowawczyni nie umiała sobie poradzić z klasą i nie raz wpadała w płacz. Jak moja matka zobaczyła tą opinię to przeniosła mnie do innej szkoły na drugi koniec miast


@harold97: To jest dowód, że co nie zrogisz - zrobisz źle. Za cichy, za spokojny, źle bo się nie integruje z klasą? A pytanie po co