Wpis z mikrobloga

@RafalLygrys merdy są jeszcze gorsze niż kibice juve. Widać to elegancko na waszych forach. Wyzwiska innych drużyn, zawodników i kibiców xD nawet kibice Benevento w Polsce mają większą kulturę niż wasze ego. Klaskales jak nygus Costa napluł do buzi białemu piłkarzowi? XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@senselessness: ale burak. A widzę że w komentarzach niektórzy jeszcze mu przyklaskują xD byście se do mordy dali nasrać, ale byli zadowoleni że to Pan Piłkarz zrobił xD
ak tam w przyszłym roku kupicie sobie znowu sędziów czy nie? XD nie ma sędziego nie ma mistrzostwa xD


@Fushnikov: merd will be merd. nie wiem tylko po co teksty typu: "jak tam w przyszłym roku kupicie sobie znowu sędziów czy nie? XD nie ma sędziego nie ma mistrzostwa xD" skoro statsy var ladnie pokazuja kto jest przez sedziow premiowany. fan Napoli?
@Ipsy jestem fanem drużyny która w zeszłym roku była pchana przez niby sędziów bo dużo karnych. A tak serio to tylko jeden był wykręcony ale to przez błędy sędziowskie. Byly też mecze po których sędzia płakał i przepraszał że przekręcił mecz. W tym sezonie nie oszukujmy sie. Ale Neapol aka śmieciarze idą po mistrza i to w mistrzowskim stylu Kvara to kot a Kim to będzie w 11 sezonu. Jestem fanem talentu
Gdyby po odwróceniu się miał grymas heheszków na twarzy to wszystko było by spoko
Ale tak nie było. Zrobił to jakby uważał ze tak ma być i mu sie należy.
Dla mnie skandaliczne zachowanie a reporter mimo to przyjął to na luzie. Jak to napisał @gtk90:

jakoś przełknął tą zniewagę