Wpis z mikrobloga

@pikazo_02: Troszkę feels bo przypomniałem sobie, jak mój dziadek rocznik 1929 oglądał w 2019 mój samochód który świeżo zakupiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) z zaciekawieniem oglądał silnik i funkcje w desce rozdzielczej. Nawet dałem mu rundę zrobić, bo miał tylko seicento którym jeździł bardzo rzadko bo nie czuł się już pewnie za kółkiem. Nie ma go ze mną już ponad rok ( ͡° ʖ̯ ͡
@dominowiak:
nieprawda.
pismo charakterystyczne dla tych co w szkole pisali stalówka, ewentualnie piórem.
Ojciec urodzony w latach 50 ma tez bardzo ładne pismo, nawet podobne do tego z obrazka, ale pisał chyba pierwsze 4-5 lat maczaną w kałamarzu stalówką, matka sporo młodsza gdy szkoły odeszły od przymusu pisania stalówka, pisała piórem ale tylko 2 pierwsze lata, pisze już gorzej.
@Brylant mojego jeszcze w tym roku zabrałem ( ͡º ͜ʖ͡º) @mentari tak, każdy mecz od poczatku do końca. @Henrykko ciągle wspomina o Arabii z Argentyna. Tego meczu akurat nie oglądałem, ale dziadkowi imponuje to, że słaba Arabia wygrała z faworytem. Wierzy w Polaków. Sam bym chciał, aby mógł doczekać jakiegoś sukcesu reprezentacji w XXI wieku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@absoladoo chyba nic, może