Wpis z mikrobloga

@ambro90 też, nie chcę grzebać w jego notatkach, ale na pewno zapisuje. Kiedy zeszły sezon całkowicie ominąłem, po moim przyjściu do domu po konkursie zawsze czekał dziadek z kartką i wynikami Polaków
@pikazo_02: serio, odwiedzaj go jak najczęściej, rozmawiaj, ciesz się obecnością. A jak się da to browara z nim wypij. U mnie niestety się już to pokolenie w całości zabrało. Wielkie zazdro.
Pozdrow dziadka :)

Ps. A jak ma na imię?? Bo czasami osoby z tamtych czasów mają kozackie imiona ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pikazo_02: duzo zdrowia dla dziadke
moj odszedl rok temu, tez mialem super relacje a niestety nie moglem byc na pogrzebie bo mieszkam poza granicami kraju i przez covid bylo to niemozliwe(,)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
W 2010 roku wszedł na Giewont

@pikazo_02: ale to było 12 lat temu. Miał 78 wtedy. W tym wieku niestety każdy jeden rok może spowodować poważne zmiany. Oby dziadek był zdrowy do końca. Moja babcia w wieku 80 lat jeszcze normalnie miała wyprawioną imprezę urodzinową, siedzieliśmy i gadaliśmy jak zawsze. Trzy lata później już nie było z nią kontaktu i właściwie żyła w swoim świecie. A kolejne dwa lata później to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
W 2010 roku wszedł na Giewont

@pikazo_02: ale to było 12 lat temu. Miał 78 wtedy.

@pwone: przeleciałem cały wątek siedem razy i nie widzę nigdzie, żeby OP napisał, że dziadek ma 90 lat.