Wpis z mikrobloga

Przez ośmiorniczki za 120 zł upadł poprzedni rząd, bo elektorat się #!$%@?ł.

120 mln zł pałacowych szpagatów Morawieckiego elektorat i tak będzie miał w dupie.

120 mln zł (a to pewnie nie wszystko) to prawie 300 deweloperskich klitek. Jeżeli posiadasz jedną taką klitkę, to przez kilkanaście lat życia jesteś do przodu 2-3 koła każdego miesiąca, bo nie musisz brać kredytu - jeśli sobie nie życzysz. Jeżeli masz dwie-trzy takie klitki, to już jesteś ostro wyzywany od spadkowiczów, bo możesz - uwaga - komuś te klitki kwiiii wynajmować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Trzy klitki i więcej? O panie. 90% społeczeństwa chce cię poszczuć katastrem ( ͡° ͜ʖ ͡°) kilkanaście klitek? Śpiewak z Ikonowiczem osobiście cię znajdą, żeby następnie przybić do kapitalistycznego krzyża ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Morawiecki ma ~300 takich klitek (w formie pałaców ofc) i #!$%@? z tym majątkiem ostre szpagaty, a i tak nikogo to nie obchodzi. 8 mln ludzi na niego zagłosuje, plując coś pod nosem jadem na skórzane buty Tuska oraz na nowe Volvo jego córki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazpisu #nieruchomosci #bekazprawakow #polityka
Tywin_Lannister - Przez ośmiorniczki za 120 zł upadł poprzedni rząd, bo elektorat się...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
ludzie nie rozumieją różnicy pomiędzy 1 mln a 1 mld


@acpiorundc: to prawda. Pewien pewny siebie pisowiec z mojej dalszej (dzięki Bogu) rodziny niedawno #!$%@?ł, że koszt budowy CPK ma wynieść 50 mln - a nie miliardów - złotych ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeszcze w dodatku się wykłócał, że on ma rację. Nie ma to jak ekspert.
  • Odpowiedz
rząd PO nie upadł przez ośmiorniczki


@Gumaa: ośmiorniczki to poniekąd taka metafora. Gówniana afera (zwłaszcza w porównaniu do tych, które #!$%@? dzisiaj PiS), która była początkiem końca ówczesnej dynastii PO. Poparcie dla PO zleciało wówczas z pułapu 40-50% i #!$%@?ło w ziemię na przestrzeni 2 lat. Gwoździem do trumny była następnie sromotna porażka Komorowskiego. PO potem nigdy nie wróciło już do takiego poparcia.
  • Odpowiedz
ośmiorniczki to poniekąd taka metafora


@Tywin_Lannister: może i metafora, ale ludzie mają krótką pamięć i całe rządy PO upraszczają właśnie do tych ośmiorniczek i zegarka nowaka.
Jestem przekonany, że jeżeli PO ma swoją farmę trolli taką jaką ma pis, to właśnie tego typu argumentami spamują aby ocieplić ich wizerunek.
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: czytałem ten artykuł i trzeba mieć mocno z deklem, by spinać się o to, że ktoś pracuje i zarabia. Kupuje i sprzedaje. W tym artykule nie ma nic podejrzanego, a każdy kto obracał ostatnio nieruchomościami robił siano i majątek puchł mu w oczach przez niskie stopy procentowe.

no i sam tytuł "nieruchomości warte 120 mln zł" xD
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: nie, ale ubolewam nad biedą mentalną i wąskimi horyzontami OPa.

"Przez ośmiorniczki za 120 zł upadł poprzedni rząd, bo elektorat się #!$%@?ł."

No i to... Rząd PO upadł głównie przez aferę podsłuchową, bo już wtedy ludzie czarno na białym widzieli jakie wałki się kręci na górze (o ile ktoś wcześniej nie interesował się chociaż trochę działaniami rządu tutaj miał prawdziwą bombę). PO nie miał wizji rozwoju kraju, no i podnieśli
  • Odpowiedz
Jeżeli masz dwie-trzy takie klitki, to już jesteś ostro wyzywany od spadkowiczów, bo możesz - uwaga - komuś te klitki kwiiii wynajmować


@Tywin_Lannister: tak to wlasnie jest jak sie gdzies uslyszy slowo, ale nie zna sie jego genezy. potem wychodza takie kwiatki
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: bo elektrorat jest w stanie sobie wyobrazic te 120pln, a 120 milionow to za duzo juz


@srgs: elektora również nie kuma, że jeśli ktoś ma 10mln i kupił za nie nieruchomość a następnie ja za 10 mln sprzedał. I zrobił to 12 razy, to "przez jego ręce przeszły nieruchomości warte 120mln". Czy tak było? Pewnie nie, ale manipulacja to manipulacja.
  • Odpowiedz
działka kupiona po taniości od kościoła stanowi ponad połowę ich majątku


@MaddoxX1911: nie, nie stanowi, stanowi jedynie połowę wartości nieruchomości które przyszły przez ich ręce
  • Odpowiedz