Wpis z mikrobloga

@Tajlosfit
Ale to my piszemy jakieś infantylne i idiotyczne wiadomości do Bralczyka czy te baby? Językoznawca wypowiedział się w temacie poprawnej polszczyzny, jakieś psie matki dostały od tego wylewu xD, a ty masz pretensje do anonimowych użytkowników katolickiego forum młodzieżowego, że toczą z tego bekę. Zastanów się.
  • Odpowiedz
  • 34
@Tajlosfit obchodzi mnie, że głupie pindy (w dodatku często humanistki) nie potrafia posługiwać się językiem polskim i co gorsza innym każą mówić w niepoprawny sposób. Sam mam psa, ale jak zdechnie to powiem że zdechł, a nie umarł. Tak samo wymysły typu ministra albo osoba urzędnicza przecież to sa jakieś absurdy wyjęte z monty pythona. Pan Profesor (spejcalnie z dużej) jest ostoją normalności.
  • Odpowiedz
co was wszystkich obchodzi, kto co robi ze swoim życiem? Najpierw tatuaze, a potem jakieś psy. Kto następny będzie największym wrogiem wykopków?


@Tajlosfit: No obchodzi mnie jak jakaś psiara wychodzi z Pitbullem bez kagańca lub jej/ jego pies pogryzie dziecko i twierdzi, że to wina dziecka, łamie prawo i stwarza zagrożenie. To jest choroba psychiczna i należy z tym walczyć. Tak samo jak należy walczyć ze zmianą j.polskiego, bo nie
  • Odpowiedz
@Tajlosfit: problem w tym, że to psie zapalenie mózgu ma wpływ na innych - np. nie zauważanie błędów właścicieli i „puszek nie gryzie”, puszczanie psów na place zabaw dla dzieci luzem i bez kagańca, i wypisywanie głupot w internecie ze pewnie „sprowokowany i on nigdy tak nie robi” gdzie psy potrafią dziabnąć same z siebie. Wymieniać dalej?
  • Odpowiedz
Najpierw tatuaze, a potem jakieś psy


@Tajlosfit: jak znajdziesz tatuaż który ugryzie cię w nogę bo on się tylko tak bawi i mu smycz z kagańcem niepotrzebna, albo będzie darł mordę przez całą dobę na pół osiedla to uznam porównanie za zasadne.
  • Odpowiedz