Wpis z mikrobloga

Wspomniałem jakiś czas temu, że zauważyłem pewną grupę kont ukraińskich żołnierek, które w dosyć nietypowy sposób próbują zebrać na drona, a mianowicie wrzucają swoje intymne zdjęcia przeważnie sprzed wojny.

Dziewczyny z 93 Samodzielnej Brygady Zmechanizowanej nadal zbierają na drona.


Tu namiary na miejsce, gdzie można je wesprzeć
https://send.monobank.ua/jar/AWjBB6LZXv

#ukraina #aryoconcent #wojna #stulejacontent Nie wiem, jakie jeszcze tagi używają ludzie lubiący oglądać cycki na wykopie. Z jednej strony jest to content niskich lotów, a z drugiej musi im bardzo zależeć na tym dronie ¯\_(ツ)_/¯ #szaramyszkadlaanonka
Pobierz
źródło: comment_1669219438gvhcGcKqoqcXk8rUGLH991.jpg
  • 86
@Aryo: to nie jest jakaś ekipa striptizerek czy fordanserek, co bo wybuchu wojny poszła hurtem do wojska?

a tagi:

#zdrowakobita - jak to fotki dziewczyn krągłych (niekoniecznie grubaski, ale nie szczupłe z dużym biustem)
#nadpieroze i #wolnoscdlapierogownawykopie jak widać wzgórek łonowy (nie może być widać na fotce sromu)
#kontenerynamleko jak duże cycki
#prokuratorboners jak zdjęcia stylizowane na nastolatki (uwaga: dziewczyny NIE MOGĄ wyglądać na mniej niż 18 lat)
#pierdziawa jak zdjęciem
Jako Ukrainiec miałbym ostro mieszane odczucia co do tego, z jednej strony zbierają na wojnę, z drugiej zaś kultywują stereotyp Ukrainek jako szonów.


@Abaddon_Profanator: Jeżeli dobrze kojarzę dziewczyny, to są to głównie fotki z klubów typu go-go, trochę bardzo softowych nudesów i tyle. Jakaś niewielka liczba nudesów, które się niekiedy wysyła partnerowi w ramach sextingu. Nie, nie możesz się umówić z panią żołnierką na kamerki.

a to przypadkiem nie świadczy źle przede wszystkim o mężczyznach?


@thorgoth: Nie to świadczy o tym, że danie kwestii matrymonialnych na "rynek" źle się kończy.

Kiedyś miałeś przyjaciół - teraz masz terapeutę.

Kiedyś miałeś żonę - teraz masz abonament miesięczny na only/randki (płacisz tyle ile wyglądasz).
@Urajah: alternatywą rynku byla gospodarka planowa, a zamiast abonamentu miales spolke powołaną w celu pomnozenia majatku i sprowadzenia na swiat dzieci, czesto zawiazywaną przez rodziców panstwa mlodych.

Z dwojga wole rynek.