Wpis z mikrobloga

Wspomniałem jakiś czas temu, że zauważyłem pewną grupę kont ukraińskich żołnierek, które w dosyć nietypowy sposób próbują zebrać na drona, a mianowicie wrzucają swoje intymne zdjęcia przeważnie sprzed wojny.

Dziewczyny z 93 Samodzielnej Brygady Zmechanizowanej nadal zbierają na drona.


Tu namiary na miejsce, gdzie można je wesprzeć
https://send.monobank.ua/jar/AWjBB6LZXv

#ukraina #aryoconcent #wojna #stulejacontent Nie wiem, jakie jeszcze tagi używają ludzie lubiący oglądać cycki na wykopie. Z jednej strony jest to content niskich lotów, a z drugiej musi im bardzo zależeć na tym dronie ¯\_(ツ)_/¯ #szaramyszkadlaanonka
Aryo - Wspomniałem jakiś czas temu, że zauważyłem pewną grupę kont ukraińskich żołnie...

źródło: comment_1669219438gvhcGcKqoqcXk8rUGLH991.jpg

Pobierz
  • 86
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Aryo
Mężczyzna, żeby zarobić pieniądze musi wykonać jakąś pracę, stworzyć coś z niczego, wykonać jakąś czynność wymagającą wysiłku fizycznego bądź umysłowego. Zachodzący tu stosunek pracy to cywilizacyjnie najwyższa forma umowy pomiędzy ludźmi.

Kobieta aby zarobić pieniądze nie musi nic robić, poza wystawieniem dupy, pipy albo cycków. #!$%@?ąc od motywacji, jest to najstarsza i najprymitywniejsza forma zarobku. Z drugiej strony wojny również są prymitywne więc zgranie idealne.