Wpis z mikrobloga

Burger Drwala podrożał o 43% w ciągu roku:

Klasyczny – 24,90 zł; rok temu 17,40 zł;
Podwójny – 29,90 zł; rok temu 20,40 zł;
Z kurczakiem – 24,90 zł; rok temu 17,40 zł;
Z żurawiną – 26,40 zł; rok temu 17,90 zł;

#inflacja #mcdonalds #drwal #polska
  • 189
  • Odpowiedz
@BetPay: powoli podwyzszano ceny w ciagu roku to to jest ok, masz po roku burgera na którym widać skok ceny to awantura . Ma ktoś ceny z końca 2021 masła, chleba, kWh? :)
  • Odpowiedz
Idzie w WWA znaleźć dobrego burgera za 25-30 zł (Mokotów np: Prosto z Rusztu), jak jeszcze zamówi się przez bolta i odbierze samemu to jakaś promka wpadnie.

Drwala pewnie opierdziele raz czy dwa żeby tradycja się zgadzała. Ale ostatnio mniej zostawiam kasy w restauracjach a więcej gotuje, na homo office strata czasu aż tak nie boli. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@BetPay: jednym drwalem się nie najem, muszę domówić fryty albo jeszcze jedna bule i wychodzi ponad 30 zł za gniota po którym mam niestrawność. A za 33 zł mam blisko pracy najlepszego burgera w mieście, którym się w pełni najadam. Pójść do maka na trasie okay, ale tak z własnej woli do niego chodzić na posiłek, jeszcze przy tych cenach, to trzeba mieć...
  • Odpowiedz
@adek_sggw:


Ciężko coś znaleźć w cenie ~25 zł osoba

Przed chwilą właśnie zjadłem obiad, w Warszawie, duzyt devolay z szynką, serem i pomidorem suszonym, do tego góra ziemniaków i bukiet surówek, wszystko świeże i smaczne.
Ledwo zjadłem a kawał chłopa
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@BetPay: dla Polaków robaków to powoli luksusowa restauracja gdzie małżeństwa będą obchodzić swoją rocznicę a z tindera ludzie będą chodzić na randki
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@se_mallo: nie do końca tak jest. Akurat jestem z otoczenia mocno makolubnego i kilka razy w tygodniu było zamawiane na chatę, czy to dla siebie, czy na posiadowkę na gastro. Gdzieś tak od pół roku skończyło się zamawianie, bo żeby się nażreć to trzeba #!$%@?ć 50zl na gówno fast food i przestało nam się kalkulować. Teraz zestaw z drwalem 40zl na miejscu, w dowozie 55-60zł. Wszystko poszło do góry ale
  • Odpowiedz