Wpis z mikrobloga

Burger Drwala podrożał o 43% w ciągu roku:

Klasyczny – 24,90 zł; rok temu 17,40 zł;
Podwójny – 29,90 zł; rok temu 20,40 zł;
Z kurczakiem – 24,90 zł; rok temu 17,40 zł;
Z żurawiną – 26,40 zł; rok temu 17,90 zł;

#inflacja #mcdonalds #drwal #polska
  • 189
  • Odpowiedz
@bzyku95: nie plus 25 a plus 30 zł. Obczaj sobie indyjskie knajpki w warszawie z dobrymi ocenami. Często jeszcze masz jakieś menu lunchowe. Za 35 zł spokojnie zjesz obiad (bez napoju), dużo lepszy niż bułka z maka za 5 zł mniej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@BetPay: a dziś zamówić na pyszne.pl to w moim mieście żurawina podskoczyła do 27.40 jak była za 19.20 w grudniu (ʘʘ) masa krytyczna została przekroczona, ja już sobie daruję maka
  • Odpowiedz
@Noniusz: indyjskie albo bistro da się znaleźć w takich cenach, ale ja więcej niż 2 w tygodniu nie dam rady tego jeść ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a maczka tak raz na 2 tygodnie w trasie złapie i normalnie biore z kuponu a teraz będzie wjeżdzał drwal i się cieszę
  • Odpowiedz
@Kiedys_Mialem_Fejm

@BetPay Ja ostatnio bylem z różowym w Maku i zostawiliśmy 80 coś złotych za dwie kanapki frytki i napoje xd


Jak?
Przykładowo, jeden z najdroższych - burger drwala, w zestawie kosztuje 31 zł
Poza tym, korzystacie z różowym z kuponów? W aplikacji?
  • Odpowiedz
@BetPay:
U nas w powiecie w łodzkim mały kebab kosztował półtora roku temu 8zł. Były w ciągu roku podwyżki: na 12, na 15 a teraz na 18 zł. Frytki 6zł, aktualnie 11.
W Chińczyku kurczak na chrupko z 15 zł poszybował na 22 zł + 1zł dodatkowa opłata za wynos i na pewno jest tego jedzenia mniej. W restauracji jak wychodzimy z żoną też podwyżki, ale nie już tak widoczne (tzn.
  • Odpowiedz
ale trzeba mieć downa, żeby za żarcie w normalnych krajach będące tanim fast foodem, płacić tyle co za normalne jedzenie w restauracji xd


@Noniusz: Sęk w tym, że jakbyś kiedyś był w jakimś "normalnym kraju", a nie podróżował tylko palcem po kompleksach, to wiedziałbyś, że w Polsce McDonalds nie jest tanim fast foodem, bo ma znacznie wyższą jakość od swoich odpowiedników na zachodzie.
  • Odpowiedz
@BetPay: płacić 25 zł za kanapkę z mcsyfa, o #!$%@? xD jak za tyle można mieć elegancki obiad typu schabowy w barze, albo dorzucić piątaka i mieć pełny zestaw lunchowy w restauracji (i to nawet w wawie)
  • Odpowiedz