Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SteelChuckNorris: w którym miejscu mojego wpisu przeczytałeś, że nie wolno krytykować i mówić źle o Lewym? Przecież wyraźnie napisałem, że zawiódł. On sam pewnie ma do siebie pretensje o tego niewykorzystanego karnego. Ja tylko napisałem swoją opinię, że go nadal szanuję za to co zrobił w reprezentacji przez te lata. I tyle, nadal trzymam za niego kciuki.
@Jachnucy: no tak, najlepiej jakby obrońcy na piwko poszli, wiecznie te tłumaczenia gry lewego... Nie radził sobie z muchachos, grał pasywnie, zwyczajnie słabo i tyle. Co tu wymyślać wymówki.
@wykopowicz71: Po jakich wpadkach? Lewy to pewnie ma już dosyć ciągania tego wozu z węglem.
Chłop musi patrzeć jak Flip i Flap nie potrafią rozegrać autu i piłka natychmiast wraca do Meksyku, który wykonuje swój rzut skutecznie.
Najlepsi gracze dzisiejszego spotkania? Według mnie Szczęsny (TOP) i Cash.
Frankowski wstyd i żenada, to samo Krychowiak.
Cała Polska liczyła na Lewego i faktycznie, bo kimś takim spodziewamy się celności w przypadku karnych, zawiódł
najlepiej jakby obrońcy na piwko poszli


@CichyBob: nie, najlepiej jakby koledzy pomogli i robili jakiś ruch żeby absorbować uwagę obrony. a tutaj dno i metr mułu. nikt nie pomaga to jak ma grać. messiego jak wyłaczysz to wlatuje jakiś mbappe czy nejmer czy inny śniady i jest brameczka dla psg. my bazujemy na ladze do lewego nie dając mu żadnego wsparcia. no to jak ma grać.
klose w niemcowi grał podobnie
  • 13
@CichyBob pasywnie? On nie miał z czego grać xD gość nie dostał ani jednej piłki, to z czego ma zagrać? Ludzie, czy my oglądaliśmy 2 różne mecze? Może jeszcze miał stać na bramce żeby wszystkich zadowolić swoimi wszechstronnymi umiejętnościami, bo już w obronie i na rozegraniu w tym meczu był, tylko jak zwykle nie mógł robić tego co najlepiej potrafi, czyli strzelać z sytuacji. Nie 10 akcji i strzelić jedną, nie 5,
Pobierz s0k1 - @CichyBob pasywnie? On nie miał z czego grać xD gość nie dostał ani jednej pił...
źródło: comment_1669159068S5DlApKe5rnS3X4mX6T2zt.jpg
@BozenaMal: co z tego, że celny jak siła uderzenia i jego jakość ba słaba. Nawet piłka uderzona niżej niż Błaszczykowski w 2016. Tak się nie strzela karnych, bo bramkarz zawsze wyciągnie jeśli wybierze dobra stronę