Wpis z mikrobloga

mały update w kwestii poprzedniego wpisu sprzed 2 miesięcy - pan Bogdan Matusiak nadal się nie poddaje, tym razem będzie podejmował 54 próbę zdania egzaminu na #prawojazdy w #lodz

Bogdan Matusiak z Łodzi już 53 razy próbował zdać egzamin na prawo jazdy. Bez powodzenia. W czwartek 24 listopada podejmie kolejną próbę. Oby tym razem egzamin zakończył się pozytywnie - życzy sobie 65-letni emeryt.

- Mój ostatni egzamin, do którego podszedłem na początku listopada, trwał 18 minut – wspomina. - Placyk zaliczyłem, ale jazdy w ruchu – już nie. Ja mówię, że egzaminatorzy w Łodzi są tak precyzyjni jak aptekarze! Nie raz słyszałem, że a to na linię najechałem, a to że za szybko na górkę wjechałem – zawsze znajdzie się coś, co zrobię nie dość dokładnie, niedobrze. Bo w moim przekonaniu ja jeździć potrafię. Skończyłem kurs nauki jazdy, zdałem egzamin wewnętrzny, inaczej nie byłbym dopuszczony przecież do egzaminu państwowego. Brałem też dodatkowe godziny nauki, żeby jak najlepiej pod okiem instruktora się przygotować. A i sam instruktor nie miał wątpliwości, że mogę iść na egzamin.


https://expressilustrowany.pl/bogdan-matusiak-z-lodzi-bedzie-zdawal-na-prawo-jazdy-po-raz-54/ar/c1-17063661
nalogowiec - mały update w kwestii poprzedniego wpisu sprzed 2 miesięcy - pan Bogdan ...

źródło: comment_1669110854O9ViikQ1z5etoM6l71d1ec.jpg

Pobierz
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nalogowiec: powinien być zakaz jak Stary pierdziel nie potrafi to nie powinien jeździć i tyle a nie celować w zadania które w końcu mu siądą w quizie...


@Quassar: xD na całym świecie ludzie jeżdżą tylko w polsce hurr durr musisz zdać trudny egzamin, udowodnic, znać rozmiaru tablicy rejestracyjnej - patrz jestem kimś, mam prawo jazdy xD