Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem co się stało z kibicowaniem Polakom - jak czytam te wpisy to wszyscy na dzień dobry zakładacie że przegramy z Meksykiem. Jasne że jest to bardzo prawdopodobne, ale kurła zero wiary w naszych? Same półzabawne memy wrzucane już teraz.

Nie twierdzę że ich rozwalimy czy coś, ale ludzie - spokojnie możemy ich pokonać. Skąd tyle negatywnych emocji na niecałe 10 godzin przed meczem?

Memować to sobie możecie w trakcie meczu, a już na pewno po meczu, a nie przed. Wy się lepiej czujecie że już teraz zakładacie kompletną klapę na mundialu? No bo tak najłatwiej.

Trochę wiary w naszych chłopaków i przestańcie w końcu z tym defetyzmem. Memować można jak rzeczywiście znów się pogrążymy. Na razie to trzymajmy kciuki że się nie pogrążymy.
#reprezentacja #mecz #mundial #pilkanozna
  • 155
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Minieri: ja nie mam nawet osobiście problemu z samymi piłkarzami. Wierzę że większość z nich chce wygrywać i im zależy. No ale to za mało żeby być pozytywnie nastawionym do kadry. Wiele krajów przechodziło okresy gdzie był gruby dół i kibice też byli #!$%@? i sceptyczni.

Na ten moment niestety nie da się uczciwie powiedzieć że naprawdę możemy liczyć na jakiś sukces. Czy mamy szansę wygrać z Meksykiem? No mamy, problem
@Minieri Kadra gra brzydko, Michniewicz nie powinien zostać selekcjonerem, pzpn to bagno, a coś takiego jak ta mityczna polska myśl szkoleniowa nie istnieje. Szczęsny mówi, że z Argentyną na punkty nie liczy, ja rozumiem nie pompować balonika bo nie ma podstaw, ale takie podejście piłkarza jest skandaliczne, o wygraniu turnieju powinien marzyć każdy piłkarz, który tam pojechał, oczywiście mierząc swoje szanse z rozsądkiem.
Zawiedli mnie na wszystkich mundialach w XXI wieku, jedyny
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Minieri: wierzyć można tylko w co? moja wiara skończyła na Beenhakkerze najlepsze co spotkało nasza reprezentację od tamtej pory jest bardzo slabo chciał bym żeby wyszli z grupy ale jak wychodzi szczesny i mówi że możemy dopisać sobie 0 punktów z Argentyna to gdzie tu wiara to ma być zawodnik reprezentacji ? Wiadomo że niemamy zbyt dużo szans ale #!$%@? powinen powiedzieć #!$%@? ich to są te morale które nawet zawodnik
@Minieri: niebede kibicował biedzie umysłowej, kolesiostwu, poddawaniem się przewd meczem, kretynskimi wywiadami, michniewiczowi i kuleszy. wole pokibicować jakims druzyną które widać ze grają dla kraju a nie z musu. USA, Walia czy Portugalia. Tam widać że dla nich to zaszczyt. a nasi pojechali nawet filmiku nie nagrali z fanami przy hotelu. srał ich pies.
@Minieri: od czasów Nawałki, który też był słaby, a miał fuksa niczym na memie ze swoim udziałem, marnujemy najlepsze lata polskiej piłki. Ludzie to widzą i się z tym nie zgadzają. Jednocześnie widzą, jak Islandie i inne kraje z ułamkiem naszego potencjału sprawiają niespodzianki. No dramat.

Ja uwierzyłem kiedyś w Bońka, czuje się jak frajer teraz. A nie lubię tego uczucia, więc nie pokładam żadnych nadziei w naszym występie. Ot ciekawostka.
@Minieri Od dzieciaka naszym kibicowałem od eliminacji MŚ 2002, każde zwycięstwo i porażkę oglądałem nawet mecze z samych zawodników ekstraklasy - było przez chwilę kilka takich zgrupowań. Ale teraz mam już dość, nie widzę w naszych zawodnikach zaangażowania na boisku i przysłowiowej jazdy na dupie. Mam wrażenie, że przechodzą obok meczów a nie przeżywają ich. Dodatkowo trener i jego koleżkowie dla niepoznaki nazywający się dziennikarzami sportowymi zniechęcają mnie równie mocno jak postawa
@Minieri dla mnie nie ważne kto gra kto jest selekcjonerem. Zawsze kibicuję. Taki naiwniak ze mnie. Później chodzę #!$%@? i zawiedziony ale tak po prostu mam.
Nigdy nie będziemy piłkarską potęga. Trzeba się cieszyć z tego co mamy i że regularnie gramy w turniejach.
@Minieri: Mnie się nawet tego nie chce oglądać. Michniewicz nie chce przeprosić za korupcję to jedno, ale drugie że odkąd jest selekcjonerem to reprezentacji po prostu nie da się oglądać, zresztą tak samo, jak za Brzęczka.
@Minieri: Od 2002 kibicuje Polskiej Repie, ale nie będę kibicował tym układom złodziejom kuzynostwu i prostactwu pod przewodnictwem Grubego aferzysty - Trzeba mieć do Siebie szacunek - jedna Wielka mela na tych przekrętasów i Forza Mexico jazda z Nami!
@Minieri:
1. Trener zamieszany w korupcję i mirki mu tego nie wybaczą
2. Trener z Polski, MUSI być zza granicy, choćby #!$%@?, ale zza granicy
3. PZPN ostatnio ma dużo afer w porównaniu do poprzednich lat (wierzą jakiemuś randomowi z Azji xd)
4. Mundial jest w Katarze, który zabija tą imprezę i łamie prawa człowieka
To wszystko wpływa na atmosferę wokół kadry, która jest zła.
@Minieri: bo przy okazji euro i mundiali mamy wysyp januszy, którzy na codzień nie interesują się piłką i jedyne co znają to hehe nasi szmaciarze, hehe szczęsny wpuszcza babole i na pewno przegramy