Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem co się stało z kibicowaniem Polakom - jak czytam te wpisy to wszyscy na dzień dobry zakładacie że przegramy z Meksykiem. Jasne że jest to bardzo prawdopodobne, ale kurła zero wiary w naszych? Same półzabawne memy wrzucane już teraz.

Nie twierdzę że ich rozwalimy czy coś, ale ludzie - spokojnie możemy ich pokonać. Skąd tyle negatywnych emocji na niecałe 10 godzin przed meczem?

Memować to sobie możecie w trakcie meczu, a już na pewno po meczu, a nie przed. Wy się lepiej czujecie że już teraz zakładacie kompletną klapę na mundialu? No bo tak najłatwiej.

Trochę wiary w naszych chłopaków i przestańcie w końcu z tym defetyzmem. Memować można jak rzeczywiście znów się pogrążymy. Na razie to trzymajmy kciuki że się nie pogrążymy.
#reprezentacja #mecz #mundial #pilkanozna
  • 155
@Minieri: Bylem na 2 meczach Repry w tym roku, na Narodowym. Z Belgia i z Holandia. Zakladam totalna porazke, bo chociaz nie bede zaskoczony. Jak wygramy to sie pozytywnie zaskocze. Nie ma sensu jak co turniej robic sobie tego samego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
dlatego, że ta reprezentacja nie budzi pozytywnych emocji z selekcjonerem na czele


@Siman: u wykopków to nic co polskie nie budzi pozytywnych emocji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ale kurła zero wiary w naszych?


@Minieri: ciężko o wiare kiedy jedyna próba strzelenia na bramke przeciwnika była w 6 minucie a od 30 siedzieli pod swoją bramką bo już biec nie mogą. A lewy stoi samotnie na środku.
Skąd tyle negatywnych emocji na niecałe 10 godzin przed meczem?


@Minieri: jeśli obecnie masz ~30lat to zasadniczo jedyne emocje jakie są skojarzone z reprezentacją są negatywne, jedno względnie udane euro tego nie kasuje, wiara została wyczerpana

warto też zaznaczyć że obecnie reprezentacja jest na papierze jedną z najlepszych reprezentacji ostatni XX lat, praktycznie cała wyjściowa 11 ograna w dobrych europejskich klubach, i co? i nic

za mocni na słabych, za słabi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Minieri: To nie zrozumiesz, gramy jak gówno, widać to od pierwszego meczu, że reszcie podcieramy buty z zagrywkami na środek i nie tryhardowania słupów obronnych oraz skrzydła. A jak jest presja ze strony obrony to leci laga -> Robercik albo strzał jak to pokazał Krycha
@Minieri: już jest po meczu i szczerze spodziewałem się, że #!$%@?. No, a co do defetyzmu, to jest to mój pierwszy turniej (a mam 36 lat więc kibicuje już długo), kiedy ja po prostu już w nich nie wierzę. Mam żal w #!$%@?, że zmarnowano dobre pokolenie graczy i teraz już po prostu mi się nawet nie chce kibicować, bo nie chce znowu zawodu.
@Minieri: nie miałem żadnych oczekiwań i się nie zawiodłem xd.

No sorry mireczku, ale oni grają #!$%@? antyfutbol, przeróbka hasła "łączy nas piłka" na "meczy nas piłka" idealnie odzwierciedla poziom reprezentacji. Jeszcze gdy oglądałem kadrę za młodzieńca i grali tam piłkarze pokroju Bronowickiego, Sobolewskiego czy Radomskiego, gdzie wiadomo było jakich piłkarzy mamy... Ale teraz mamy pokolenie które gra w topowych albo solidnych zespołach europejskich i.... I trenera z polskiej myśli szkoleniowej