Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem co się stało z kibicowaniem Polakom - jak czytam te wpisy to wszyscy na dzień dobry zakładacie że przegramy z Meksykiem. Jasne że jest to bardzo prawdopodobne, ale kurła zero wiary w naszych? Same półzabawne memy wrzucane już teraz.

Nie twierdzę że ich rozwalimy czy coś, ale ludzie - spokojnie możemy ich pokonać. Skąd tyle negatywnych emocji na niecałe 10 godzin przed meczem?

Memować to sobie możecie w trakcie meczu, a już na pewno po meczu, a nie przed. Wy się lepiej czujecie że już teraz zakładacie kompletną klapę na mundialu? No bo tak najłatwiej.

Trochę wiary w naszych chłopaków i przestańcie w końcu z tym defetyzmem. Memować można jak rzeczywiście znów się pogrążymy. Na razie to trzymajmy kciuki że się nie pogrążymy.
#reprezentacja #mecz #mundial #pilkanozna
  • 155
@Minieri: ja Ci powiem jak to wyglada z mojej perspektywy.
Meksyk od przynajmniej 20 lat wychodzi z grupy MŚ.
Polakow na MŚ albo nie ma zwykle albo wyglada to jak na ostatnich.
To juz siedzi we krwi.
My zanim jeszcze wyjdziemy na boisko to siedzi to w glowach.
Mamy super zawodnikow jesli chodzi o indywidualnosci.
Ale jako druzyna? Jestesmy gownem.

Bedzie cudownie jak wygramy, naprawde. Bede skakal pod sufit. Ale rzeczywistosc
@Minieri: zlewam ten mundial i tę reprezentację. Nic nie oglądam, nie kupuję, nawet piwa do meczu, dla mnie sprawa nie istnieje. Mamy w kadrze jednego z najlepszych napastników na świecie a od paru lat przez układziki w pzpn ciągle gramy gówno. Dopóki ta skorumpowana i niekompetentna świnia pozostaje na stanowisku to reprezentacja nie powinna mieć wsparcia kibiców. W przeciwnym wypadku nigdy nie będzie lepiej.
@Stashqo: Lepiej nie dało się tego ująć. Ja od 20 lat kibicuje, od małego. Ale nigdy nie czułem takiej niechęci do kadry, od kiedy stery objął ten człowiek. Jedyny sukces to, że miał tyle połączeń z fryzjerem i nie miał żadnego wyroku.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 80
@Minieri: mi Michniewicz, cała ta kasta obrzydziła reprezentację. Bywało źle wcześniej owszem, buzzer janas boniek inne wynalazki, ale bywały przebłyski. Teraz jawnie skorumpowany trener który przed reprezentacją miał tragiczną passę z Legia. Ostatni mecz z Chile to fartowna murarka. Można mieć nadzieję w serduchu ale też na chłodno mam nadzieję że ewentualna kompromitacja na tym mundialu będzie początkiem końca PZPN.

Więc albo niech im wcisną Ile się da, albo dostaną Ile
Wyślę wam wszystkim niedowiarkom uśmiech na PW, bo serio wierzę że dzisiaj wygramy ten mecz :)


@Minieri: #!$%@? z 3:1

Wole kibicowac Meksykowi. Mafia PZPNowska obrzydzila mi reprezentacje. Mozliwe ze przez starego farmazoniarza i grubego warchlaka stracilismy ostatnie szanse na jakies sukcesy reprezentacji. O koleknych mundialach możemy zapomnieć.

Z resztą teraz jaranie sie reprezentacja, to jakby sie jarać ze wybiora papieża polaka. No spoko, ale co z tego skoro to czarna
@Minieri: jak mamy być optymistyczni jak nasze ostatnie imprezy wyglądały tak samo, nie wychodziliśmy z grupy. Co się zmieniło od tych imprez czy widzisz jakiś postęp bo ja nie, liga narodów pokazała co potrafimy z lepszymi drużynami dlatego ja już nie mam nadziei a mogę się tylko zaskoczyć
Czyli wg was mamy nie grać? xD Bo nie rozumiem


@Minieri: Zapytałeś czemu ludzie nie wierzą w zwycięstwo i myślą, ze przegramy. No to Ci wytlumaczyłem, że sporo osób obecnie negatywnie postrzega reprezentację (jako całość, organizację) jak i sam mundial. Do tego kilka lat słabej gry pod miernymi trenerami. Stąd ten defetyzm po prostu, trudno oczekiwać optymizmu przy trenerze takiej klasy. Do samych piłkarzy chyba nikt nie ma pretensji.
@Minieri: wierzyłem w 2002,bo pierwsza polska duża impreza w życiu i Olisadebe, wierzyłem w 2006 bo ogolilismy ten sam Ekwador rok wcześniej 3:0 I to na neutralnym terenie, wierzyłem w 2008 bo Beenhakker i udało mi się zdobyć bilet na Austria - Polska, wierzyłem w 2012 bo gramy u nas, po której kompromitacji w 2016 już nie wierzylem ale się miło zaskoczyłem, wierzylem z powrotem w 2018 bo to w końcu
Trochę wiary w naszych chłopaków


@Minieri: Ponad ćwierć wieku ich oglądam i zawsze jest mega rozczarowanie. No może oprócz 2016 ale też nie do końca bo uważam, że Portugalia była do ogrania. Nie mamy drużyny więc zostały tylko heheszki. Taki śmiech przez łzy.
@Minieri: Ja nie kibicuje Polsce, bo widze jacy ludzie sa w Pzpnie i kto prowadzi teraz naszych orlow :)
Jak podchodzisz do tego "powazniej" jezeli tam nie ma chyba praktycznie nikogo kompetentnego.
@Minieri: często gdy tak dużo negatywnych oczekiwań to jest wynik w drugą stronę. Dobry przykład i Euro 2021 oraz mecz z Hiszpanią. Też miał być łomot a skończyło się remisem.
Ze Szwecją eliminacje też były dość negatywne opinie. Skończyło się dość dobrym meczem ...

No zobaczymy. Akurat z Meksykiem bardzo wyrównane szanse. Każdy wynik możliwy.